BAYİLER
CR-V PERFORMANS
PERFORMANS
BAYİLER
i-MMD HYBRID TEKNOLOJİSİNİ İNCELE SANAL TUR İÇİN TIKLAYIN
DOĞA DOSTU BİR GÜÇ
BAYİLER

Benzinli ve hibrit olmak üzere 2 farklı motor seçeneğine sahip CR-V’yi daima verimli ve benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için en gelişmiş teknolojilerimiz olan VTEC Turbo ve i-MMD Hybrid motorlarıyla donattık. Benzinli motor seçeneğinde 193 PS’lik güç ve 243 Nm tork değeri sunan 1.5L VTEC Turbo motoru, CVT teknolojili otomatik şanzımanı ile hem akıcı hem de maksimum yakıt verimlilğini garanti ediyor.

2.0L i-VTEC benzinli motora sahip CR-V Hybrid’de ise 2 elektrik motoru ve lityum-iyon bataryanın kusursuz işbirliğine tanık olacaksınız.

Bu kusursuz işbirliğinin en büyük avantajı ise benzinli motorun lityum-iyon bataryayı şarj etmek için gerekli olan enerjiyi üretebilmesi. Böylece CR-V Hybrid’i şarj etmek için asla şarj istasyonu aramak zorunda kalmazsınız. Açılımı «Intelligent Multi Mode Drive» olan i-MMD Hybrid Teknolojisi, Elektrikli Sürüş, Hybrid Sürüş ve Benzinli Sürüş modu olmak üzere üç sürüş modu arasında otomatik geçiş yaparak gücü daima verimli ve benzersiz bir sürüş deneyimi olarak size yaşatır.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ