Honda Kasko

Honda Kasko - AXA Sigorta

Honda uzmanlığı ve AXA SİGORTA güvencesiyle Honda'nız artık hem daha güvenli hem de hâlâ değerli!

Honda Kasko’nun Avantajları

Honda Kasko kapsamındaki aracınızın tamir ve bakım hizmetleri bilmediğiniz bir serviste değil, Honda Yetkili Servislerinde ve Honda tarafından eğitilen uzmanlar tarafından yapılır.

%100 Honda Orijinal Yedek Parça

Honda’nıza en iyi uyan parça; %100 garantili, maksimum güvenlikli ve kaliteli orijinal yedek parçadır. Honda Kasko kapsamında yapılan tüm işlemlerde orijinal yedek parçalar kullanılır. Böylece Honda’nızdan beklenilen konfor ve performans garantilenir, kaliteye dayalı uzun kullanım ömrü sağlanır.

Güvenliğiniz Her Zaman Ön Plandadır

Honda araçları Euro NCAP güvenlik testlerinden 5 yıldız alarak üretilir. Honda Yetkili Servislerinde %100 Honda orijinal yedek parçalarla yapılan hasar onarımı ile güvenliğiniz her zaman ön plandadır.

6 Yıl Garanti

Honda Kasko ile aracın tüm hasar işlemleri Honda Yetkili Servislerinde yapılır. Böylelikle aracınızın sahip olduğu 6 yıl garantisi devam etmiş olur.

Uzman Personel ve Teknisyenler

Tüm Honda Yetkili Servis personeli, konusunda eğitimli ve tecrübelidir. Honda Kasko kapsamındaki aracınız güvenilir ellere emanettir. Tüm teknisyenler, Honda Türkiye Teknik Merkezi’nde periyodik olarak eğitim alır.

Teknolojik Ekipmanlar

Aracınızın onarımı için uzman personelin kullanabileceği gerekli tüm teknolojik ekipmanlar Honda Yetkili Servislerinde bulunur.

İşçilik ve Parça Garantisi

Ayrıca Honda güvencesi ve kalitesiyle yapılan tüm onarımların işçilik ve parça garantisi bulunur.

İkinci El Değeri

Honda Yetkili Servislerinde yapılan onarımlar, Honda standartlarına uygun olduğu için aracınızın ikinci el değeri yüksek olur.

Orijinal Cam Değişimi

Honda Kasko ile aracınızın camı, orijinal Honda Cam Teminatı altındadır.

Eksper Kontrolü

Honda Kasko ile 2.500 TL’ye kadar olan hasarlarda, ekspere gerek kalmadan hızlı bir şekilde aracınızın onarımı tamamlanır.

Periyodik Bakımda İşçilik İndirimi

Kasko poliçenizin geçerli olduğu dönemde yaptıracağınız ilk periyodik bakımınızın işçilik tutarında %10 indirim uygulanır.

Orijinal Aksesuarlarda Parça ve İşçilik İndirimi

Kasko poliçenizin geçerli olduğu dönemde ilave olarak taktıracağınız orijinal Honda aksesuarlarda parça ve işçilik tutarında %10 indirim uygulanır.

Honda Orijinal Motor Yağında İndirim

İlk periyodik bakımda kullanılacak orijinal Honda motor yağında %10 indirim sağlanır.

Hasarsızlık İndirimi

Aracınızı sigortalattıktan sonra poliçe süresi içerisinde hiç kaza yapmazsanız yıllık kasko priminizde %30'dan %60'a kadar indirime hak kazanırsınız. Detaylı bilgi için lütfen Honda bayilerine başvurunuz.

Plaka İndirimi

Şehre bağlı plaka indirimi uygulanır. Gerekli bilgi için lütfen acentenize başvurunuz.

Peşin Ödeme İndirimi

Poliçe primlerinizi peşin öderseniz ek indirim hakkına sahip olursunuz.

Anahtar Kaybı Zararının Giderilmesi

Dilerseniz araç anahtarınızın kaybolması ya da çalınması nedeniyle anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer'in yeniden kodlanması, komple kilit değişimi de 1.500 TL teminat kapsamına dahildir.

Yeni Değer Klozu

Dilerseniz son model 0 kilometre aracınızı “Yeni Değer Teminatı” ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresi dahilinde otomobiliniz tam hasarlı hale geldiğinde, eğer poliçenizde Yeni Değer Teminatı varsa Honda Kasko, otomobilinizin piyasadaki 0 kilometre fiyatını tespit eder ve size bu değere kadar ödeme yapar.

Honda Kasko - Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta, benzersiz avantajlar ve tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar.

Kaskoda da Honda ayrıcalıklarından yararlanın!

Honda aracınızın her türlü hasar onarım hizmeti, Honda Yetkili Servisleri çatısı altında ve yalnızca Honda orijinal parçalar kullanılarak eksiksiz olarak sağlanır.

Honda Kasko Sigortası ile hem aracınız hem de bütçeniz güvence altında…

Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta sayesinde, tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olursunuz.

Mini Onarım Hizmeti

Honda’nızda meydana gelecek küçük çaplı ve Honda’nın tamir standartlarında kabul gören hasarlar, anlaşmalı Honda Yetkili Servislerinde gerçekleştirilir. Bu kapsamda verilecek hizmetler, hasarsızlık indirimi kademesini etkilemez.

Orijinal Cam Değişimi

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi, muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılır. 

Hızlı Onarım Avantajı

Honda Kasko ile belirli bir tutara kadar olan hasarlarda, ekspertiz olmaksızın hızlı bir şekilde Honda’nızın onarımı tamamlanır.

İşçilik ve Parça Garantisi

Honda güvencesiyle yapılan tüm onarımların işçilik ve parça garantisi bulunur. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda Honda sizin yanınızda olur.

Eskisinin Yerine Yenisi​

İlk tescili sigortalı adına yapılmış "0" kilometre son model Honda’nızın, poliçenizin ilk yılında çalınması ya da tam hasarlı hale gelmesi durumunda aynı marka, model ve model yılında aracın anahtar teslim "0" kilometre satış fiyatı tespit edilir ve Honda Kasko ile size bu değer kadar ödeme yapılır.

İkinci El Değeri

Honda Yetkili Servislerinde yapılan onarımlar, Honda standartları çerçevesinde yapılır. Bu sayede aracınızın ikinci el değeri yüksek olur.

Asistans Hizmetler ve İkame Araç

Anadolu Hizmet kapsamında, yılda 2 kere arıza veya kaza durumunda aracınızın Honda Yetkili Servislerine çekilmesi ve kaza sonucu ihtiyaç duyabileceğiniz ikame araç teminatı sağlanır.

Hatalı Akaryakıt Dolumu

Hatalı Akaryakıt Dolumu teminatı ile yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken hatalı yakıt verilmesi sonucunda aracınızda meydana gelebilecek mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınır.

Anahtar Kaybı Teminatı

Aracınızın anahtarlarından birinin kaybedilmesi, çalınması veya düşürülmesi halinde aracınızın güvenliğinin sağlanabilmesi için anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer benzeri uyarı sistemlerinin kodlanması, merkezi kilit ve kontak setinin değiştirilmesi sağlanır.

Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Honda Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Ani ve beklenmedik durumlar sonucu aracınız ile başınıza gelebilecek kazalara karşı siz ve araçta bulunan sevdikleriniz yüksek limitlerle güvence altına alınır.

Honda Kasko Sigortası Sahiplerine İlk Yıl Bakımında İndirim

Honda Kasko Sigortası ile poliçenizin ilk yılında Honda Yetkili Servislerinde aracınıza yaptıracağınız ilk bakımda, işçilik ücretinde %10 oranında indirim uygulanır.

Hasarsızlık İndirimi

Hasarsız geçen her yıl için size daha fazla indirim sağlanır.

Hasarsızlık İndirimi Koruma

%65’e varan hasarsızlık indirimi oranları tek hasarda etkilenmez.

Orijinal Honda Motor Yağı

İlk periyodik bakımda kullanılacak orijinal Honda motor yağında %10 indirim sağlanır.

Orijinal Aksesuarlarda Parça ve İşçilik İndirimi

Kasko poliçenizin süresi boyunca ilave olarak taktıracağınız orijinal Honda aksesuarlarda parça ve işçilik tutarında %10 indirim uygulanır.