Aktif Yol Yardımı

Aktif Yol Yardımı

Honda sahibi olmak, ileri teknoloji ile mühendisliğin birleştiği bir otomobilden çok bir aileye mensup olmak anlamına gelir. Honda ailesinin tüm fertleri için 7 gün 24 saat boyunca hizmet verir. Bunlar arasında önemlilerden biri ise Honda Aktif Yol Yardımı Hizmeti’dir.

Yolculuk sırasında tahmin edemeyeceğiniz kötü sürprizlerle karşılaşmanız her zaman olasıdır. Böyle bir durumda Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Honda Aktif Yol Yardımı Hizmeti’nden yararlanabilirsiniz. Honda Aktif Acil Yol Yardım Çağrı Merkezi’ni istediğiniz her an 0850 733 55 05 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Bu görüşme bedeliniz Honda tarafından karşılanır ve haberleşme için ücret ödemezsiniz. Üstelik Honda Aktif Yol Yardımı Hizmeti’nden yararlanabilmek için bir Honda’nızın olması yeterlidir. 

Garanti Kapsamında Bir Arıza Olması Durumunda Verilen Hizmetlerimiz 

Otomobilinizin belirlenen arızası garanti kapsamında ise 24 saat yol yardım hizmetlerini içeren Honda Aktif Acil Yol Yardım hizmeti ücretsiz temin edilir. Otomobilinize yerinde müdahale edilebiliyorsa yol yardım hizmeti aracınızın bulunduğu yere gönderilir. 

Otomobiliniz bulunduğu yerde onarılamıyorsa da aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz: 

1. Çekici Hizmeti

Otomobilinizin servise görütülmesi gerekiyorsa çekici ile en yakın lokasyona transferi sağlanır.

2. Ulaşım Hizmeti

Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz, otomobiliniz serviste aynı gün tamir edilemiyorsa gitmek istediğiniz noktaya ve sonrasında otomobilinizi geri almak için yetkili servise kadar olan ulaşım organizasyonu ve ulaşım masrafları Honda tarafından karşılanır. 

3. Konaklama Hizmeti

Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz, otomobiliniz serviste aynı gün tamir edilemiyorsa ve bizden konaklama talep ediyorsanız rezervasyondan başlayarak tüm konaklama organizasyonu ve masraflarınız Honda tarafından karşılanır.

4. Kiralık Araç Hizmeti

Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz, otomobilinizin tamiri de 5 iş gününü geçecekse kiralık otomobil talepleriniz Honda tarafından karşılanır. 

Kaza veya Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlarda Verilen Hizmetler

İsterseniz çekici hizmeti, isterseniz de ulaşım veya konaklama gibi hizmetlerimizden talep edin; tahmini bedelleri önceden bildirilip tarafınızdan onayı alındıktan sonra belirttiğimiz tüm hizmetlerimiz prosedürler dahilinde Honda tarafından verilir.