BAYİLER

GL1800 GOLD WING

Dünyanın en lüks motosikleti yeni bir döneme giriyor.

Konfor, teknoloji ve inovasyon açısından mükemmel özellikler barındıran, 4 sürüş modlu Elektrik Kontrollü Gaz Kolu (TBW), 7 vitesli Çift Kavramalı Şanzıman (DCT), Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi (HSTC), tamamen yenilenmiş motoru ve yeniden tasarlanmış ön süspansiyon ile birleştirilmiş şasi ile yeni Honda Gold Wing sürüş keyfini yepyeni bir seviyeye taşıyor.

 

GL1800 BAGGER

Daha kompakt, daha hafif, daha çevik!

Baştan aşağı yenilenen yeni Gold Wing Bagger’ın 4 sürüş modu ( TOUR, SPORT, ECON, RAIN ) bulunmakta. Bu sene ilk defa DCT şanzıman seçeneğiyle satışa sunulacak Gold Wing Bagger, bir önceki versiyonuna göre daha atletik ve daha agresif bir çizgiye sahip.

 

CRF1000L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

Şu ana kadar yaptığımız en gelişmiş Africa Twin karşınızda!

2018 yılına özel geliştirilen Africa Twin’in yeni versiyonu Africa Twin Adventure Sports, uzun mesafe sürücülerinin her tür maceradan maksimum keyfi alması için tasarlandı. Daha büyük yakıt deposu, artırılmış yerden yüksekliği, standart olarak sunulan elcik ısıtma, daha uzun süspansiyon hareket mesafesi, 3 sürüş modu sunan elektronik kontrollü gaz kolu, ve geliştirilmiş Honda Tork Kontrol Sistemi (HSTC) ile 2018 model Africa Twin Adventure Sports gerçek macerayı yeniden tanımlıyor.

 

CB1000R

Sport Naked Stilinin Lideri

Honda CB1000R, sport naked stili sokak motosikleti ve retro cafe racer anlayışının birleşiminden ilham alınarak, modern zamanlar için tekrar tasarlanıp yaratılan bir Honda efsanesidir. Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi, Seçilebilir Sürüş Modları, Elektronik Kontrollü Gaz Kolu Sistemi ve çarpıcı görünümüyle hem estetik hem konfor anlamında en ideal motosiklet olmaya hazır.

 

CB250R

Fark yaratan savaşçı!

Honda’nın, çok sevilen sport naked konsepti, çarpıcı ve minimal tasarım anlayışına sahip modern ‘Neo Sports Cafe’ tasarım anlayışı ile yeniden doğuyor. Naked serisinin yeni üyesi CB250R tamamen yeni bir şasi ile Honda ailesine katıldı. Geliştirilmiş özellikleri arasında LED aydınlatmaları, LCD ekranı ve Atalet Ölçüm Ünitesi (IMU) kontrollü ABS bulunuyor.

 

CB125R

Cesur ve minimal!

“Neo Sports Cafe” konseptinin bir diğer üyesi olan CB125R ile, iki tekerlekli sürüşün yaşattığı tüm heyecanın özü kompakt ve hafif bir formda ortaya kondu. Kullanması fazlaca eğlenceli olan bu motosiklet, minimal ve sade tutumuyla sokaklarda yeni bir tarzın öncüsü olmaya hazırlanıyor. Motosiklete değer katan özellikler arasında, genellikle çok daha büyük makinelerde bulunan alüminyum konik gidon, LCD gösterge paneli ve LED aydınlatmalar gibi gibi, kaliteyi ve motosiklet sahibinin prestijini artıran özellikler bulunuyor.

 

CB125F

Özgürlüğe hoşgeldin!

CB125F'nin yeni görünümü heyecan ve kaçış hissi uyandırıyor. Geniş yakıt deposu ve kompakt kafa granajı , motosikletin agresif hatlarını ön plana çıkaran çekici boya seçenekleri ile bir araya geldiğinde güçlü bir etki yaratıyor.

İkiye ayrılmış gösterge paneli seyir halinde sizi bilgilendirirken, sade ve simetrik tasarım ve merkeze yerleştirilmiş vites değiştirme göstergesi sayesinde mükemmel zamanlamayla vites değiştirebilirsiniz.