BAYİLER
Forza 250 PERFORMANS
PERFORMANS
BAYİLER
Yeterince özgürsün
SINIFININ EN İYİSİ
BAYİLER

Sol elcik üzerinden açılıp kapanabilen Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HTSC), elektronik kontrollü CVT şanzımanı, SMART KEY( akıllı anahtar) sistemi, yüksek verimlilik sağlayan PGM-FI yakıt enjeksiyon sistemi ve iki full face kask sığabilen depolama alanı, LCD gösterge paneli, akıllı anahtar sistemi bağlantılı arka çantalı versiyonu ve düşük yakıt tüketimiyle Forza 250, DNA’sının en iyi niteliklerini muhafaza ederken artık daha hafif, daha akıllı ve çok daha sportif.

Sol gidon kolu üzerinden 140 mm aralığında rahatça ayarlanabilen elektrikli ön cam ile maksimum rüzgar koruma ve şehir içinde sınırsız özgürlük vaad eden Forza 250’nin iki adet tam kapalı kask koyulabilen saklama alanını ayrıca bir kask ve/veya yağmurluk ve A4 boyutlu çantalar koymak üzere bölebilirsiniz. Ön sol iç kaplama cebi kilitlenebilir ve iç kısmı örneğin bir telefon ve bir su şişesi koymak için sürücünün ihtiyacına göre düzenlenebilir, ayrıca 12V’lik bir şarj soketi de mevcuttur.

Honda Seçilebilir Tork Kontrol ön ve arka tekerlek hızları arasındaki herhangi bir farkı algılar, kayma oranını hesaplar ve arka tekerlek tutuşunu geri kazanmak için motor torkunu yakıt enjeksiyonu yoluyla kontrol eder. Sistem tutuşu idare etmek üzere çalıştığında bir “T” göstergesi ekranda yanıp söner.

Hem stil hem aerodinamik verimlilik için tasarlanmış Forza 250’nin modern çizgileriyle hem spor bir görünüm hem de gerçek bir özgürlük hissi yaratılıyor.