ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Retro çizgileri, güçlü motoru ve özel teknolojileri ile Honda CB650R herkesin ilgisini üzerine toplar.

ÖNCEKİ

Neo Sports Cafe Tarzı

Neo Sports Cafe Serisi’nin üyesi olan Honda CB650R, retro çizgileri ile Sport Naked türünün en iddialı motosikletlerinden.

4 Silindirli ve 649 cc Hacimli Güçlü Motor

649 cc hacme sahip 4 silindirli motoru ile Honda CB650R, 70 kW güç üreterek sürücünün dilediği performansa ulaşmasını sağlar.

Çekiş Kaybını Önleyen Honda Seçilebilir Tork Kontrolü

HSTC ile arka tekerlekte patinaj son bulur ve çekiş gücünden herhangi bir kayıp yaşanmadan sürüş keyfi doyasıya yaşanır.

Şanzıman Yükünü Hafifleten Yardımcı Kayar Kavrama

Yüksek devirlerde vites küçültürken devreye giren kayar kavrama, şanzımana ekstra yük binmesini engeller ve stabil sürüş hissiyatından ödün vermez.

Mükemmel Görünürlük İçin Tamamen LED Aydınlatma

Tamamen LED teknolojisi ile donatılan Honda CB650R, yolu dilediğiniz gibi aydınlatmanızı ve diğer sürücülerin sizi kolayca fark etmesini sağlar.

SONRAKİ

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Dinamik imajın altında yatan Honda’nın özel teknolojileri.

 • LCD Gösterge Paneli

  DETAY
 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Honda Seçilebilir Tork Kontrolü

  DETAY
 • Yardımcı Kayar Kavrama

  DETAY
 • ABS

  DETAY
 • Acil Durum Fren Sinyalleri

  DETAY
 • USB Type-C Soketi

  DETAY

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • MOTOR
 • ÖLÇÜLER
 • LASTIKLER

Motor

Motor Tipi

Sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, 16 supaplı, sıralı 4 silindirli, DOHC

Maksimum Güç

70 kW @ 12.000 d/d

Maksimum Tork

63 Nm @ 9500 Nm

Şanzıman Tipi

6 ileri vites (MT)

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Kırmızı

Mavi

Siyah

AKSESUARLAR

 • MOTOSİKLET AKSESUARLARI
 • AKSESUAR PAKETLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda CB650R İçin Hangi Ehliyet Gerekiyor?

Honda CB650R’ı kullanabilmek için A sınıfı motosiklet ehliyetine sahip olmanız gerekir. Eğer 20 yaşını doldurduysanız ve 2 senedir A2 ehliyete sahipseniz A sınıfı ehliyet alabilirsiniz. 24 yaşını doldurduysanız da tecrübe şartı aranmadan sınava girip başarılı olduğunuz takdirde A sınıfı ehliyet almaya hak kazanırsınız.

Honda CB650R Maksimum Hızı Ne Kadar?

Ulaşabileceğiniz maksimum hız, yol şartlarına göre değişiklik göstermekle birlikte 200 km/s’nin üzerindedir. Ancak pist dışında yasal hız limitlerini asla ulaşmamanız önerilmektedir. Ayrıca güvenli bir şekilde motosiklet kullanabilmek için Safety Türkiye’nin düzenlediği ve motosikletin temel kullanımından başlayıp uzman seviyeye kadar çeşitli kademelerde düzenlenen güvenli sürüşe yönelik gelişim seanslarına katılmanızı öneririz.

Honda CB650R ile Hangi Egzoz Kullanılabilir?

Honda CBR650R ile sunulan standart egzoz, motosikletin performansını ve çalışma verimliliğini optimize edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle de egzoz sisteminin değiştirilmesi motosikletin vaadedilen teknik özelliklerini karşılayamamasına sebep olabilir. Bu durumun farkında olarak egzoz sistemini değiştirmek isteyen kullanıcıların Honda Yetkili Bayileri tarafından satılan ya da Honda tarafından onaylanmış bir egzoz setlerinden yararlanması gerekir. Bu iki seçenek dışında herhangi bir egzoz seti ya da aksesuarın kullanılması, sürüş güvenliği başta olmak üzere ciddi konularda istenmeyen durumlara yol açabilmesi sebebiyle Honda mühendisleri tarafından tavsiye edilmez. Ayrıca onaylı olmayan bir egzoz uygulaması motosikletin garantisinin de devredışı kalmasına sebebiyet verebilecektir.

Honda CB650R Kullanıcı Yorumlarına Göre Avantajları Nelerdir?

CB650R’ın Honda kullanıcıları tarafından en çok beğenilen yönü, retro tasarımı modern çizgilerle birleştiren Neo Sports Cafe Serisi’nin özgün tarzıdır. Kullanıcılar tarafından beğenilen diğer bir özellik ise şanzımana binen yükü önemli ölçüde hafifleten kayar kavramadır. Tabii ki bir spor naked motosikletten beklenebileceği gibi yüksek süratlere kolayca ulaşabilmesi için güçlü bir motora sahiptir ve bu özelliği de kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir.

Honda CB650R Yokuş Kalkış Desteği Bulunuyor mu?

Yokuş kalkış desteği, sadece Gold Wing ve Gold Wing Bagger gibi oldukça ağır motosikletlerde ihtiyaç duyulan bir özelliktir. Bu nedenle de Honda CB650R’a, yokuş kalkış desteği eklenmemiştir. Ancak güvenli bir sürüş için Honda mühendisleri CB650R’a, Honda Seçilebilir Tork Kontrolü ve ABS gibi güvenlik ekipmanlarını yerleştirdi ve Sport Naked türünden beklenen yüksek performanslı sürüş kabiliyeti üst seviyeye çıkarıldı.

İLETİŞİM

Size En Yakın Honda Bayileri

Konumumu Kullan

BAYİ ARA