ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Şehir içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahip olan PCX 125, ulaşım için ilk seçeneğiniz olacak.

ÖNCEKİ

Üst Düzey Sürüş Güvenliği Teknolojileri

Honda Seçilebilir Tork Kontrolü ile arka tekerleğin patinaj yapmasını önleyen PCX 125, ABS ile kolayca durmanızı sağlar ve üst düzey sürüş güvenliği sunar.

Aradığınız Yüksek Kalite

Honda mühendisliği ile geliştirilen parçaları yüksek kaliteli materyallerden imal edildiği için uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Akıllı Anahtar ile Kolay Kullanım

PCX 125’in anahtarı cebinizdeyken “Start” tuşuna bastığınız zaman motosiklet hareket etmeye hazır hale gelir, gaz kolunu çevirdiğinizde de yola çıkabilirsiniz.

Düşük Yakıt Tüketimi İçin Idle Stop

PCX 125’in durur vaziyette frenine 3 saniye boyunca basarsanız motor otomatik olarak kapanır. Gaz koluna tekrar bastığınızda ise motor yeniden çalışır ve motosiklet hareket eder.

LED Aydınlatma ile Yüksek Görünürlük

LED teknolojisinin gücünden faydalanan far grubu, PCX 125’e dinamik bir görünüm katarken, yüksek aydınlatma kapasitesi ile yollardaki en küçük engelleri bile fark ederek güvenle seyahat etmenizi sağlar.

Modern ve Şık Tasarım

Modern hatları, konforlu ve ideal yükseklikteki selesi, zarif kıvrımları ile şık bir tasarıma sahip olan PCX125, aynı zamanda 4 farklı renk seçeneğini size sunan bir scooter.

SONRAKİ

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Sürüş deneyiminizi keyifli hale getirecek teknolojilere “Merhaba!” deyin.

 • ABS

  DETAY
 • Honda Seçilebilir Tork Kontrolü

  DETAY
 • CVT Şanzıman

  DETAY
 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Idle Stop

  DETAY
 • LCD Gösterge Paneli

  DETAY
 • Kombine Fren Sistemi

  DETAY
 • Geniş Sele Altı Bagaj

  DETAY
 • Akıllı Anahtar

  DETAY
 • USB Type-C Soketi

  DETAY

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • MOTOR
 • ÖLÇÜLER
 • LASTIKLER

Motor

Motor Tipi

Sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, 4 supaplı, tek silindirli, SOHC esP+

Maksimum Güç

9,2 kW @ 8750 d/d

Maksimum Tork

11.8 Nm @ 6500 d/d

Şanzıman Tipi

CVT

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Siyah

Beyaz

Kırmızı

Gri

AKSESUARLAR

 • MOTOSİKLET AKSESUARLARI
 • AKSESUAR PAKETLERİ

FİYAT LİSTESİ

PCX125

32,000 TL

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda PCX125 Nerede Üretiliyor?

Honda PCX125, 1996 yılında Vietnam’da kurulan Honda fabrikasında üretilmektedir. Birçok Honda otomobil ve motosikletin parçalarının da üretildiği bu fabrika, motosiklet üzerine özel bir uzmanlığa sahiptir. 

Honda PCX125 Bakım Periyotları Ne Kadar?

Bütün Honda motosikletlerde olduğu gibi PCX125’in 12 ay kullanıldığında ya da kullanım kitapçığında yer alan kilometre sınırı dolduğunda Honda Yetkili Servisleri tarafından bakımdan geçirilmesi gerekir. Böylece motosikletinizi uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Honda Yetkili Servislerinden randevu almak için internet formunu doldurmanız yeterlidir.

Honda PCX125 Yakıt Tüketimi Ne Kadar?

Honda PCX125, düşük ağırlığı ve Programlı Yakıt Enjeksiyon sisteminin sağladığı verimlilikle düşük yakıt tüketimine sahip bir motosiklettir. Enjeksiyon teknolojisi, pistonlara tam olarak ihtiyacı olan yakıt ve hava karışımını iletir. Böylece bir tam depo benzinle kilometrelerce yol katedebilirsiniz. Ayrıca düşük yakıt tüketimi sayesinde çevreye çok daha duyarlıdır. 

Honda PCX125 Aksesuarları Nelerdir?

PCX125’e 35 ya da 39 litrelik çanta gibi aksesuarları ekleyebilmeniz mümkündür. Ancak Honda’nın önerdiği ya da Honda Yetkili Bayilerinde satılan orijinal ürünler dışında başka bir aksesuar takmamanız önemlidir. Çünkü orijinal olmayan aksesuarlar hem size hem de motosikletinize zarar verebilme ihtimaline sahiptir. Buna ek olarak aksesuar soketi ile dilediğiniz elektronik aksesuarı scooter’ınıza eklemeniz mümkündür. PCX125 için özel olarak geliştirilen aksesuarlara buradan ulaşabilirsiniz.

Honda PCX125 Otomatik Vites Mi?

Honda PCX125’te otomatik bir şanzıman teknolojisi olan V-Matic kullanılır. Bu teknoloji Honda otomobillerinde de kullanılan CVT şanzıman teknolojisine oldukça benzerdir. V-Matic şanzıman içerisinde, DCT ya da manuel şanzımandan farklı olarak dişli yerine kayış sistemi bulunur. Belirli bir aralıkta sonsuz vites oranı sağlayan bu teknik ile motosikletin hızına ve anlık hızlanma ihtiyacına en uygun oran otomatik olarak saptanır ve ayarlanır. Bu sayede motosikleti akıcı ve sarsıntısız şekilde sürebilirsiniz.

TÜM SORULARI GÖR

İLETİŞİM

Size En Yakın Honda Bayileri

Konumumu Kullan

BAYİ ARA