ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Özgün tasarımı ve yüksek performansı ile Honda NC750X sizi bekliyor!

ÖNCEKİ

6 İleri DCT Şanzıman

Manuel vitesin yüksek performansı ve otomatik vitesin hızlı geçişleri, Honda NC750X’in 6 ileri DCT şanzımanda sizin için birleşti.

745 cc Motor Hacmi

Honda NC750X’in 43.1 kW güç üretebilen 745 cc hacimli motoru, her türlü yol koşulunda istediğiniz performansı yakalamanızı sağlar.

Özel Sürüş Modları

Honda mühendislerinin geliştirdiği özel sürüş modları, sürüş şartlarına göre motosikletin gaz tepkisini, ABS karakteristiğini ya da diğer elektronik ayarlarını değiştirmenize imkan verir.

LED Aydınlatma

LED farlardan güç alan Honda NC750X, yolda en ufak engelleri bile fark etmenizi sağlar. Böylece engelleri kolayca aşabilir ve sürüş zevkini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Kayıpsız Çekiş Gücü İçin HSTC

Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC) ile Honda NC750X’in arka tekerleğinde oluşabilecek çekiş gücü kaybı en düşük seviyeye indirilir.

SONRAKİ

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Hem şehir içinde ve hem şehir dışında rahatça seyahat edebilmeniz için özenle tasarlanan donanımlar.

 • 6 İleri DCT Şanzıman

  DETAY
 • LCD Gösterge Paneli

  DETAY
 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi

  DETAY
 • Sürüş Modları

  DETAY
 • Entegre Bagaj

  DETAY
 • ABS

  DETAY
 • Acil Durum Fren Sinyalleri

  DETAY
 • Geniş Sele Altı Bagaj

  DETAY

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • MOTOR
 • ÖLÇÜLER
 • LASTIKLER

Motor

Motor Tipi

Sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, 8 supaplı, paralel çift silindirli, SOHC

Maksimum Güç

43.1 kW @ 6.750 d/d

Maksimum Tork

69 Nm @ 4.750 d/d

Şanzıman Tipi

6 İleri Manuel (MT) ya da 6 İleri Otomatik (DCT)

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Mavi

Beyaz

Kırmızı

Siyah

AKSESUARLAR

 • MOTOSİKLET AKSESUARLARI
 • AKSESUAR PAKETLERİ

FİYAT LİSTESİ

NC750X

99.200 TL

NC750X DCT

107.100 TL

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda NC750X Nerede Üretiliyor?

Brezilya’da üretilen Honda NC750X, Honda mühendislerinin yoğun geliştirme faaliyetleri ile ortaya çıkmış özel bir motosiklettir. Manaus’ta yer alan Honda fabrikası, NC750X dışında CRF1000 ve PCX150 gibi önemli motosiklet modellerinin de üretimini yapmaktadır. 

Honda NC750X Garanti Süresi Ne Kadar?

Uzun yıllar kullanılabilecek motosikletler geliştirmeyi hedeflediğimiz için yasal olarak 2 yıl ve artı olarak 2 yıl Honda motosiklet şartlı onarım garantisi sunuyoruz. Yani NC750X’in 4 yıllık garantisi bulunuyor. 200 cc’den büyük motor hacmine sahip olan tüm Honda’lar gibi NC750X’in de garanti süresi 4 yıldır. Ayrıca size garanti süreniz bitse bile en iyi hizmeti sunacağımızı taahhüt ederiz. 

Honda NC750X'in Avantajları Nelerdir?

Honda NC750’in en önemli avantajları DCT seçeneği, entegre bagaj sistemi ve güçlü motorudur. Yüksek devirlere çıkmadan bile performans ve çekiş anlamında iddialı olması sayesinde NC750X hem şehir içinde hem de şehir dışında rahatça kullanılabilir. DCT seçeneği ile hassas vites geçişleri ile konforlu bir sürüş sunar. Bir tam boy kaskın sığabileceği kadar geniş olan entegre bagajıyla da arka tarafa çanta eklemenize gerek kalmaz. 

Honda NC750X Kimler İçin Uygun?

Yüksek motor hacmi ve yüksek seleye sahip tasarımı ile hem şehir içi hem de şehir dışında motosiklet kullanmak için uygun bir modeldir. A sınıfı ehliyete sahip olan herkes, NC750X’i kullanabilir. Ancak motosiklet deneyimi olmayan ve eğitim almamış kişilerin Honda NC750X’i kullanmaması önerilir. 

Honda NC750X Yakıt Tüketimi Ne Kadar?

Yüksek hacimli motoru ile Honda NC750X, şehir içi ve şehir dışı kullanımda oldukça düşük yakıt tüketimine sahiptir. Programlanmış Yakıt Enjeksiyonu Sistemine sahip olan motosiklet, pistonlara her zaman ideal yakıt ve hava karışımını ulaştırır. Böylece her zaman yüksek yakıt tasarrufu sağlanır.

İLETİŞİM

Size En Yakın Honda Bayileri

Konumumu Kullan

BAYİ ARA