BAYİLER
Africa Twin GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
BAYİLER
RÜZGARIN ÇAĞRISI Africa Twin’i sürerken bu çağrıyı görmezden gelmek çok zordur
GERÇEK SENİ ÇAĞIRIYOR
BAYİLER

Yeni Africa Twin’in görünüşü gerçek bir maceraya davet eder.

İnce ve sağlam gövdesi, CRF etkisinin ve davranışının keskin hatlarını yansıtır. İyi düzeyde hava koruması ile hafif ve çevik olan bu motosiklet, pratik ve günlük şehir içi kullanım için de idealdir. 870 mm’den 850 mm’ye ayarlanabilen konforlu selesi ve dik sürüş pozisyonu şehir trafiğinde kullanımı kolaylaştırır.

18,8 litre yakıt tankını hoş bir şekilde saklayan ince tasarımı ve yakıt verimliliği sağlayan motoru 400 km’ye kadar sürüş imkanı sağlar.

Şüphesiz ki Africa Twin, LED kullanılan çift farlar olmadan eksik olurdu. Bu farlar yakıldıkları zaman Dakar’ı kazanan makinelerin hatıralarını canlandırır. Arka çamurluk ve lamba, motosikletin arazi hedefini vurgulayacak şekilde keskindir.

LCD gösterge ekranı bilgiyi dikey olarak gösterir, böylece bir yandan öbür yana bakarken dikkatiniz dağılmaz. Bilgiler, hızla giderken gözün gerekli bilgiyi kolayca seçebilmesi veya gerçekten odaklanmanız gereken arazide sürüş için belirli gruplar halinde düzenlenmiştir. LCD gösterge, kendi kişisel tercihinize göre uyarlanabilir.

FİYAT LİSTESİ
BAYİLER
TÜM FİYAT LİSTESİ
BAĞIMLILIK YAPAN BİR TORK
BAYİLER

Güçlü 1000 cc paralel çift silindir, rekabetçi akrabaları CRF ile aynı 4 supaplı Unicam silindir tasarımını kullanır. Tatmin edici ve bağımlılık yapan bir tork sağlar; ilk fırsatta asfalt yolda özgür kalmak için sizi baştan çıkarır.

Silindir başına çift bujiler, Fireblade’de kanıtlananla aynı materyalden yapılan hafif eksantrik mili ve 270° açılı krank mili bu motosiklete kendine özgü ve ayırt edici bir his ve karakter kazandırır. Gazı yükseltip azalttığınız zamanki lineer tepkiyle arazide sürüşün belirgin ve 4 stroklu sesini duymak sizi daha da heyecanlandırır.

Çelik çift kızaklı şasiyle sarmalanan motorun boyutları, diğer parçaların makinenin merkezine yakın bir şekilde monte edilmesini sağlayarak kütleyi merkezileştirir ve ağırlık merkezini düşürür. Arazi turları için sınıfının lideri 250 mm yerden yüksekliği ile bu motosikleti sürmek bir alışkanlık haline gelir.

Sizi durduracak hiçbir şey yok. Bu eşsiz, hafif ve çevik güç ve yol tutuşu kombinasyonu macera motosikletleri için yeni standartlar belirlemekle kalmayacak, sizi özgür de bırakacak.

RENKLER
AKSESUARLAR