BAYİLER
X-ADV GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
BAYİLER
MACERA RUHUNU YANSITIR Macera ruhunu yansıtması için tasarlandı ve geliştirildi
MÜKEMMEL GÖRÜNÜRLÜK VE KONFOR
BAYİLER

Motosikletle ilgili tüm uyarı ışıkları alt kısım boyunca yerleştirilmiştir. Arazi stili alüminyum konik gidonun hemen üstündeki ayrı bir gösterge, park kilidi ve göstergelerin durumunu gösterir.

CRF1000L Africa Twin'de kullanılan tasarıma sahip olan sert plastik el korumaları, yoldayken rüzgâr ve yağmurun yönünü değiştirir ve kumanda kollarıyla eller için arazi koşullarının etkisine karşı koruma sağlar. Bilyalanmış 2,5 mm kalın alüminyum darbe plakası, X-ADV'nin alt kısmını korur.

21 L sele altı depolama alanına tam yüz kaskı sığabilir. Bu alan iç kısımda LED ile aydınlatılmıştır ve dokulu yüzeyi parlama olmaksızın eşit bir aydınlatma sağlar. 

820 mm sele yüksekliği ve 910 mm'ye yerleştirilen geniş gidon, sürücüye mükemmel görünürlük ve kontrol sunarak dik bir sürüş pozisyonu ve yüksek görüş noktası sağlar. Selenin konturları ise yere kolay erişimi mümkün kılar.

FİYAT LİSTESİ
BAYİLER
TÜM FİYAT LİSTESİ
GERÇEK GÜÇ
BAYİLER

X-ADV'nin 745cc, sıvı soğutmalı, SOHC, 8 supaplı, paralel çift silindirli motoru, düşük devirden orta devre kadar gerçek güç üretmek üzere tasarlanmıştır. DCT'nin daha düşük oranlarıyla birleştirilerek, hem sabit durumda hem de 30 km/s'te akıllı ve ani hızlanma sağlar. Tepe gücü 6250 devirde 40,3 kW; maksimum torku 4750 devirde 68 Nm'dir.

Nispeten uzun strok yapısı ve özel olarak şekillendirilen yanma odaları, büyük miktarda tork üretmek için yüksek eylemsizlik kütlesi krank mili ile birleştirilir. İkili dengeleyiciler motoru iyileştirerek yüksek devir ataletinden kaynaklanan titreşimi etkisiz hale getirir, ancak 270° ateşleme sırasından elde edilen belirgin “çarpıntıyı” korumaya devam eder. Çap ve strok, 77 x 80 mm olarak ayarlanmıştır.

RENKLER
AKSESUARLAR