20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

İŞİNİZE DE GELİR, EĞLENCENİZE DE...

İsterseniz özgürce gezmek için isterseniz de trafiğe takılmadan yolalmak ve şehrin sokaklarını keşfederek dolaşmak için ya da işyerinizin siparişlerini hızlıca ve kolaylıkla ulaştırıp mutlu müşterilerinize yenilerini katmak için kullanın. Her ne amaçla kullanırsanız kullanın, Honda Spacy ile çok keyif alacaksınız çünkü o işinize de gelir eğlencenize de. Sunduğu özelliklerle hem kişisel hem de ticari kullanımlar için her ihtiyacınıza cevap verebilen Honda Spacy, 6 farklı renk seçeneğiyle Honda yetkili bayilerinde sizleri bekliyor.

 

SPACY'NİN SESİNİ DİNLEYİN:

 

İstediğinizi istediğiniz zamanda yapın

Güçlü ve güvenilir performansı, kolay yol tutuşu ve içinizden geldiği gibi kullanmanıza olanak tanıyan çok amaçlı tasarımı ile Spacy, size istediğinizi istediğiniz zamanda yapma özgürlüğünü sunar. Zarif ve son derece ekonomik Honda Spacy, kozmopolit bir stile, konfor sunan ebatları, güçlü ve hassas bir performansa sahiptir. Spacy tüm bunların yanı sıra kolay kontrol ve sürüş keyfi özelliklerini de sunar.

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.