ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Retro tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakacak kadar şık bir tarzı olan Super Cub C125, teknolojik yetenekleriyle de hayatınızı kolaylaştırır.

ÖNCEKİ

Yıllara Meydan Okuyan İkonik Tasarım

60 yılda kendini ispatlayan ve çok az değişime uğrayan Honda Super Cub C125, ikonik tasarıma eklenen dijital gösterge ve LED aydınlatma gibi modern detaylar ile karşınızda!

Dünyanın En Çok Satan Motosikleti

1958 yılından bu yana 100 milyondan fazla sürücüyü Honda ayrıcalıkları ile tanıştıran Super Cub C125, dünyanın en çok satan motosikleti unvanına sahip.

Sınıfının Ötesinde Üstün Teknoloji

Super Cub 125, retro havasının yanı sıra dijital gösterge paneli, akıllı anahtar teknolojisi ve otomatik açılan sele gibi özellikleriyle sınıfının ötesinde üstün bir teknoloji barındırır.

Koşulsuz Güvenlik Ekipmanları

Tekerleklerin kilitlenmesini engelleyen ABS fren sistemine sahip Super Cub 125, sınıfında bu özelliği barındıran ender motosikletlerdendir. Çünkü Honda için güvenlik her şeyden önemlidir.

Tamamen LED Aydınlatma

LED teknolojisinin üstün aydınlatma kabiliyeti ile bezenen Super Cub 125, hem trafikte herkes tarafından fark edilmenizi hem de yolun istediğiniz gibi aydınlanmasını sağlar.

SONRAKİ

DONANIM ÖZELLİKLERİ

100 milyondan fazla satan teknolojiyle karşılaşmaya hazır mısınız?

 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Akıllı Anahtar Sistemi

  DETAY
 • ABS

  DETAY

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • MOTOR
 • ÖLÇÜLER
 • LASTIKLER

Motor

Motor Tipi

Hava soğutmalı, 4 zamanlı, 2 supaplı, SOHC

Maksimum Güç

7,1 kW @ 7.500 d/d

Maksimum Tork

10,4 Nm @ 5.000 d/d

Şanzıman Tipi

4 ileri vites (Yarı otomatik)