BAYİLER
Type-R GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
BAYİLER
YOL KULLANIMI İÇİN TASARLANAN YARIŞ OTOMOBİLİ Merakla beklenen Type-R artık yollarda...
DAHA YAKINDAN BAKIN
BAYİLER

Son derece agresif tasarımıyla Type-R, hız ve çeviklik için yaratıldı. Gövde üzerindeki her kıvrım, her hat ve her açı yüksek sürat stabilitesini ve yere basma kuvvetini en üst seviyeye çıkarmak üzere tasarlandı.

Sadece yolda etkileyici bir dış görünüm sunmakla kalmayan Type-R, motor kaputunun altında gizlenen 310 PS ile bunu sürüşe de en iyi şekilde yansıtıyor. Sonuç ise; efsane Honda Type-R DNA’sına sahip “yüksek performanslı bir hatchback”.

Yeni Type-R’ın motor kaputunun altında tamamen yeni 2,0 litrelik VTEC TURBO motor yatıyor. Direkt enjeksiyonlu bu motor; 310 PS gücüyle yeni Type-R’ı yüksek performanslı hatchback segmentinin en çarpıcı sporcularından biri haline getiriyor.

FİYAT LİSTESİ
BAYİLER
TÜM FİYAT LİSTESİ
HER ZAMAN DAHA İYİSİNİ İSTEMEK
BAYİLER

Honda olarak, ürünlerimizin sadece rekabetçi olması bizim için yeterli değil. O yüzden her zaman çıtayı yükseltmeliyiz. Yeni Type-R’ı tasarlarken amacımız; başka hiçbir hatchback’in sunamayacağı performansı yaşatmaktı ve bu amaçla, Type-R ilk kez Turbo ile donatıldı. Type-R ve Turbo. Kulağa hoş geliyor değil mi?

Safkan güç, söz konusu güce vurgu yapan detaylarla tamamlanırsa bir anlam ifade eder. Type-R’ın kokpiti; sürüş dinamizmini destekleyecek ve duyguları harekete geçirecek detaylarla süslendi.

Kırmızı dikişler ve güçlü yan desteklere sahip spor koltuklardan, alaşımlı vites topuzuna kadar her detayda aradığınız heyecanı daha fazla yaşamanız amaçlandı.

Vites konsolunda yer alan plaka üzerine ise aracın seri numarası işlenmiş durumda.