BAYİLER
PCX 125 PERFORMANS
SİZİ KENDİNE HAYRAN BIRAKACAK
BAYİLER

Güvenilir, konforlu ve kompakt boyutlarıyla oldukça kıvrak bir sürüş sunan yeni Honda PCX125, rahat ve destekli oturma pozisyonu, geniş sele altı depolama alanı ve ileri seviyede malzeme ve işçilik kalitesiyle kendi segmentinde fark yaratıyor.

Yeni LCD gösterge paneli ve LED teknolojisine sahip ön farlarla arka stop lambası gibi rakipsiz özelliklerle fonksiyonellik noktasında da önemli kazanımlar sunuyor. Yeni ikili boru tipi çelik şasi yol tutuş ve sürüş özelliklerine katkı sağlarken, daha büyük tekerleklere sahip jantlar ağırlık tasarrufu sağlıyor. Yeni yayların da katkısıyla daha uzun süspansiyon yoluna sahip amortisörler daha konforlu bir sürüş sunuyor. LED farlar ve ince gündüz farları öne doğru eğimli bir tasarıma sahipken, ön görünüm kısa far ve uzun far yandığında tamamen farklı bir karakteristik ortaya koyuyor. Sinyal lambalarını da içine alan arka stop lambaları modern tasarımıyla dikkat çekiyor.

Su soğutmalı tek silindirli dört zamanlı SOHC motor, yüksek çekiş gücü ve düşük tüketimle düşük CO2 emisyon değerini kusursuz bir uyumla bir arada sunuyor. Optimize edilen motor, alt devirlerdeki yüksek çekiş gücünden ödün vermeden daha yüksek bir üst devir performansı vaat ediyor.