RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Obsidyan Mavi

Ralli Kırmızısı

Kristal Siyah

Platin Beyaz

Karbon Gri

VERSİYONLAR

Sport

 • Honda CONNECT Multimedya Sistemi
 • Sürücü Koltuğu Elektrikli Bel Desteği
 • 7'' Dokunmatik Multimedya Ekranı
 • 17” Alüminyum Alaşımlı Jantlar
 • Deri Direksiyon

DAHA FAZLASI

Sport+

 • Ön Yolcu Koltuğu Elektrikli Bel Desteği
 • Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi
 • Uyarlanabilir Amortisör Sistemi
 • Kör Nokta Uyarı Sistemi
 • Kablosuz Şarj

DAHA FAZLASI

TASARIM

 • Dış Tasarım
 • İç Tasarım
ÖNCEKİ
Genel Bakış

Özgürce hayal kuranların vazgeçilmezi olan Honda Civic Hatchback, kendine has çizgileri ile sportif bir imaj çiziyor ve ruhunuzu dışa yansıtıyor.

17” Alüminyum Alaşımlı Jantlar

Honda mühendislerinin Civic Hatchback için geliştirdiği 17” jantlar, ağırlık ve sürtünme oranları sayesinde yüksek performans yakalamanızı sağlıyor.

LED Ön Farlar

LED teknoloji ile düşük enerji tüketimine sahip olan ön farlar hem doğa dostu hem de aküden daha az enerji aldığı için oldukça ekonomik.

Bagaj ve Tavan Spoyleri

Honda mühendisleri tarafından geliştirilen Civic Hatchback’in bagaj ve tavan spoyleri, performansı artırırken yakıt tüketiminin azalmasına katkı sağlıyor.

Açılabilir Cam Tavan

Honda Civic Hatchback’in tek tuşla açılabilen cam tavanı, temiz havanın istediğiniz an kabine girmesine olanak tanıyıp sürüşü daha keyifli hale getiriyor.

Çift Egzoz Çıkışı

Honda Civic Hatchback’in çift egzoz çıkışı, bagaj ve tavan spoyleri ile 17” alüminyum alaşımlı jantlarla birlikte sportif havayı güçlendiriyor.

SONRAKİ

TEKNOLOJİ

 • Motor
 • Konfor
 • Bağlanabilirlik
ÖNCEKİ
1.5 L VTEC Turbo Motor

Benzin ve hava karışımını her zaman ideal seviyede tutan 1.5 L VTEC Turbo motor ile Civic Hatchback, 0’dan 100 km/s hıza 8.4 saniyede çıkıyor.

CVT Şanzıman

Motorun durumuna göre otomatik olarak vites aralığını seçen CVT şanzıman, yakıt tüketimini düşürürken performansın yükselmesine katkı sağlıyor.

Paddle Shift

Paddle Shift ya da Türkçesi ile vites kulakçıkları sayesinde vites aralığını devre göre belirleyip Civic Hatchback’te tam kontrolü yakalayabilirsiniz.

Uyarlanabilir Amortisör Sistemi

Uyarlanabilir Amortisör Sistemi ile Honda Civic Hatchback, en keskin virajlarda ya da sert frenlerde bile dengeli bir sürüş deneyimi sunuyor.

SONRAKİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda Civic Hatchback Nerede Üretiliyor?

Honda Civic Hatchback, Birleşik Krallık’ın Swindon kasabasında yer alan Honda fabrikasında üretiliyor. Ancak Honda Civic Sedan ile birçok ortak parçası bulunduğu için yedek parça konusunda Türkiye’de yer alan fabrika ve iş birlikçi kurumlardan da destek alınıyor.

Honda Civic Hatchback, Euro NCAP’ten Kaç Puan Aldı?

Avrupa’nın en önemli araç güvenlik kuruluşlarından Euro NCAP’in testlerine 2017 yılında katılan Honda Civic Hatchback, 5 yıldız almayı başardı. Ayrıca Civic Hatchback, 2018 ve 2019 yıllarında da incelemeye girip 5 yıldızla en üst seviye güvenliğe sahip olduğunu tekrar tescilledi. Civic Hatchback, yetişkin yolcu kategorisinde Euro NCAP’e göre %92 güvenlik puanı sunuyor.

Honda Civic HB Sport ve Honda Civic HB Sport+ Arasında Ne Fark Var?

Yakıt türü ya da motor gücü açısından versiyonlar arasında herhangi bir fark bulunmuyor. Ancak Honda Civic Hatchback Sport+ versiyonunda, Sport versiyonundaki özelliklere ek olarak açılabilir cam tavan, 8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, anahtarsız giriş ve çalıştırma, Uyarlanabilir Amortisör Sistemi ve Kör Nokta Uyarı Sistemi gibi özellikler yer alıyor. 

Honda Civic HB ile Sedan Arasında Ne Fark Var?

Honda Civic Sedan, Türkiye’de üretildiği için yerli teşvikinden yararlanıyor. Ayrıca Honda Civic Sedan’ın fabrika çıkışlı LPG’li versiyonu bulunuyor. Honda Civic Hatchback ise Birleşik Krallık’ta üretiliyor. Honda Civic HB, Honda Civic Sedan’a göre biraz daha sportif bir görünüme ve Uyarlanabilir Amortisör Sistemi ile yüksek performansta daha kararlı bir yapıya sahip. 

Honda Civic Hatchback Ne Kadar?

Honda Civic Hatchback’in satış fiyatları; model yılı, versiyon ve donanım paketlerine göre değişiklik gösterebiliyor. Honda Civic Hatchback’in fiyatlarını öğrenebilmek için Honda Fiyat Listesi kataloğunu ziyaret etmeniz yeterli.

İLETİŞİM

Size En Yakın Honda Bayileri

Konumumu Kullan

BAYİ ARA