20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

Bir motosiklet ikonu

Bir motosiklet ikonu olarak kabul edilen görkemli Gold Wing çeyrek asrı aşkın bir süredir yollarda egemenliğini ilan ederek, dünyanın hemen hemen her yerinde hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahiptir.

Dünya’da ilk hava yastığı sistemine sahip motosiklet Gold Wing, gezinti motosikletleri arasında her zaman standartları belirleyen bir rol oynadı. Sürücülerine her anlamda prestijli motosiklet deneyimi yaşatmak için en yeni teknolojileri kullanarak, lüks iki tekerlekli gezinti keyfinin bir numaralı ismi oldu. 

 

Dünyayı motosiklet üzerinden keşfedin

Dünyayı motosiklet üzerinden keşfetmeyi en eğlenceli etkinliklerden biri haline getiren tüm özellikleri Honda GL 1800 Gold Wing’te bulacaksınız. Gold Wing lüks, performans ve güvenliği en üst düzeye çıkaran dikkat çekici bir tasarım ve konsepte sahiptir. Uzak ufuklar sizi çağırdığında, bu çağrıya eksiksiz bir sürüş keyfi katarak cevap verebilecek tek motosiklet Gold Wing’dir. İki yeni renkle dikkat çekici mükemmel görünümü, yassı biçimli altı silindirli eşsiz motoru, konfor ve güvenlik teknolojileri ile Gold Wing dünyanın en gelişmiş ve tam donanımlı gezinti motosikletidir.  

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.