20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

Yeni tarzda bir touring cruiser!

Canlı V4 motora ve gelişmiş teknolojiye sahip, kolay kullanım özellikleri, rahat sürüş pozisyonu, çift arka kutusu, çift hoparlörlü ses sistemi ve lüks donanımı var.

Birçok sürücü cruiser tarzı ile özel bir touring makinenin sunduğu gerçek hayattaki kullanışlılığın bileşimini takdir eder. Gittikçe yayılan bir eğilimle olgun motosikletçiler daha yetenekli, güçlü, performanslı ve "geleneksel" hava soğutmalı V-twin bagger tarzı cruiser motora göre daha zengin özellikler talep ediyorlar. Bu beklentiyi karşılamak için Honda, touring ve cruiser motosikletlerin en iyi özelliklerini birleştirerek yepyeni bir seçenek sunuyor: Yeni CTX1300.

 

CTX 1300'ÜN SESİNİ DİNLEYİN:

 

MODERN VE AKICI TASARIM

CTX1300’ün modern akıcı tasarımı uzun ve alçak görünümüyle dikkat çekiyor ve çarpıcı ağabeyi Gold Wing F6B'den tasarım öğeleri içeriyor. Ama aynı zamanda alçak selesi, doğal sürüş pozisyonu, etkin yan kaplamaları ve standart çift arka kutusuyla pratik ve kolay kullanılan bir motosiklet olmak üzere üretildi. İki hoparlörlü ses sistemiyse Bluetooth uyumlu.

Motosiklet ruhunun ve teknolojisinin ustaca bir kombinasyonu olan CTX1300, şehir içinde güzel görünecek şekilde tasarlandı; şehrin bulvarlarında trafik ışığından trafik ışığına süzülüyor ve iki kişiyle uzun yolculuklarda da kendisinden bekleneni bütünüyle karşılıyor. Sürücüsünü şımartmak ve aynı zamanda saf sürüş zevki sunmak için üretilmiş yeni tür bir motosiklet.

 

 

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.