20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

Hafif ve hareketli

Oldukça hafif ve hareketli CBR500R yalnızca premium bir spor motosikleti gibi görünmez, aynı zamanda ona göre davranır.

Bu motor, düşük ve orta aralıkta son derece rahattır. Şehir trafiğinde sürmek için idealdir, ancak tüm 500cc modelleri gibi, açık bir yola çıktığınızda can atan bir isteğe sahip olur.

 

CBR 500R'NİN SESİNİ DİNLEYİN:

 

KEYFİNİZE VE STİLİNİZE UYGUN

Üstte eloksallı yarış stili kaplama  ile yeni ön çatalların keyfinize ve stilinize uygun olacak şekilde sürüşünüzü ayarlayabilmek için ön yük ayarları bulunmaktadır. Honda Pro-Link® arka süspansiyonunun arka amortisöründe ön yükleme ayarı da vardır; bu özellik spor sürüşü, şehir içi kullanım veya yolcu taşımayı kolaylaştırmaktır.

Yeni grenaj tasarımı, motoru daha fazla ortaya çıkarmak için yanlardan kesiktir. Mükemmel bir şekilde konumlandırılmış hava kanalları ve grenaj, sadece sürücüden havayı uzak tutmakla kalmaz aynı zamanda daha iyi performans için motorun hava emme bölmesine doğrudan yönlendirir.

Çift LED farlar mükemmel görüş sağlarken, sert ve sportif görünümünü öne çıkarmaktadır. Yolcular için el tutamakları, motosikletin belirlenmiş sportif çizgisini bozmamak için gömme olarak yapılmıştır ve sele de, daha çok konfor sağlayan yeni bir materyaldendir. Hafif, kısa, yukarı doğru kalkık susturucu, son bir dokunuş sağlar ve tatmin edici, sportif bir egzoz sesi sunar.

 

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.