20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

FONKSİYONELLİĞİN SPORTİF RUHLA BİRLEŞİMİ

Yeni CBR250R, 250cc motor hacimli motosikletlerin dinamizmini, CBR motosikletlerinin kalitesi, kullanışlılığı ve çarpıcı derecede çok yönlülüğe sahip yüksek performansıyla birleştiriyor. Sonuç; her sürüşü bir zevk haline getirmenin ve heyecan yaratmanın yanı sıra her görevi de yerine getirebilen bir motosiklet... 

Yıllar geçtikçe, farklı motor hacimlerine sahip olan CBR motosikletleri; sportif motosikletin nasıl bir performans sergilemesi ve hissettirmesi gerektiğini gösterdi. Supersport bir motosikletin dinamikliğini çok yönlülük ve ulaşılabilirlik ile birleştirdi. Yeni CBR250R; usta sürücülerin performans, yeni başlayanların ise sürüş güvenliği ve kullanım kolaylığı taleplerini rahatlıkla karşılayabilmek için yaratıldı.  

 

CBR 250R'NİN SESİNİ DİNLEYİN:

 

İçgüdüsel sürüş pozisyonu

Motosiklet tutkunları hafif ve küçük hacimli motosikletlerin düşük maliyet, yakıt verimliliği ve yol tutuşundan taviz vermeden, çekici stiliyle sürüş heyecanını doyasıya yaşamak isterler. CBR250R tüm bu istekleri karşılamak için hem görünüşü hem de sunduğu sürüş heyecanıyla büyük hacimli motosikletlerle rekabet edebilir. 

Tasarımında açık bir şekilde hissedilen Supersports esintisi ile keskin hatlı grenaj, motosikletin ön bölümünden arka bölüme kadar devam eder. 

CBR250R'ın daha kısa boydaki sürücülerin bile rahatlıkla ayaklarını yere koyabilmesine olanak sağlayan 780mm düşük sele yüksekliği ile sürücülerin kendini her an rahat hissetmesini sağlayarak sürücünün güveninin artırır, trafik sıkışıklığından ve diğer çevresel koşullardan kolayca sıyrılabilmesini sağlar. 

CBR250R'nin çok yönlü ergonomisi sürücünün ilk bakışta ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri gösteren çok fonksiyonlu dijital göstergeler ile vurgulanmıştır. Hız, motor devri, motor harareti, yakıt seviyesi, zaman ve kilometre ölçer rahatlıkla görülebilmektedir.  

 

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.