20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

KONFORLU, ZEVKLİ VE EĞLENCELİ

125cc spor motosiklet sınıfı, motosiklet kullanımının başladığı yerdir. Yeni sürücülerin pek çoğu için, bu motosikletler yolda veya yarış parkurunda, belki de zirveye giden yolun ilk adımıdır. Bu nedenle, 125cc spor motosikletin çok büyük bir sorumluluğu vardır. Şehir içinde ve virajlı yollarda daha büyük spor motosikletler kadar sürücülere zevk vermeliler, kullanışlı olmalılar ve yeni sürücülerinin güvenlerini kazanmalılar. 

CBR125R bir sürücünün hayallerini yakalaması için sahip olduğu ilk şansıdır. Kıvrak cevaplar ve heyecan verici performansı ile bugünün kalabalık yollarında seyahat etmenin ne kadar pratik olduğunu göstermenin yanı sıra uzun yol kullanımının ne kadar konforlu, zevkli ve eğlenceli olabileceğini de gösterir.  

 

Agresif ve sofistike

Mütevazı motor boyutunun ötesinde tutkuları olan bir makineden beklediğiniz gibi, CBR125R tümüyle yeni bir gövde yapısına sahiptir. Agresif ancak sofistike yeni görünüm, CBR’ a özgü eşsiz bir tasarımla üretilmiştir. Yeni tek ön far tasarımı gövde tasarımının tonunu belirler ve orijinallik katar. Böylelikle, zarif ve sportif bir tasarım ortaya çıkar. Gelişmiş çok fonksiyonlu dijital gösterge panelinde bir bakışta tamamen görünebilen modern hız, motor devri ve motor harareti, altı bölümlü yakıt ölçer, saat ve kilometre sayacı bulunur. Konforlu sürüş pozisyonu ve düşük boş ağırlık (136.9kg), CBR125R’ı kolay yönlendirilebilir ve kullanışlı kılar.

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.