20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

TAM KONTROL EFSANESİ

CBR1000RR, nefes kesici orijinal CBR900RR’nin, 1991 yılında EICMA şovundaki ilk tanıtımından bu yana 20 yılı aşkın bir süredir kendisiden önceki modelleri şekillendiren “tam kontrol” (total control) efsanesi üzerine dizayn edilmiştir. 

O günden bu yana, güç ile kontrol arasında sağlanan mükemmel dengeyle motosikletin başarılı evrim süreci sürekli olarak geliştirilmiştir.

Geliştirilmiş Balanssız Arka süspansiyonun motosiklet üretiminde kullanımı dünyada bir ilktir. 

 

CBR 1000RR FIREBLADE'İN SESİNİ DİNLEYİN:

 

Agresif ve dinamik

Sert çizgili burun yapısı, katmanlı ana kaplama ve kuyruk kısmı CBR1000RR’a agresif ve dinamik bir görünüş kazandırmıştır. Çok beğenilen ve dinamik görüntüsünden taviz vermeyen yan panellerindeki dikey çizgiler,keskin görünümlü burun ve seçkin bir kuyruk için revize edilmiş hava girişleri hoş bir profil sağlanmaktadır. Güçlü bir şekilde vurgulanan hatlar onun potansiyel performansını açıkça ortaya koymaktadır.

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.