20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

EKONOMİK VE MODERN

Artan yakıt fiyatları ve gelişen çevre bilinci, ulaşım konusundaki fikirlerimizi de etkiledi. Küçük silindir hacimli scooterların popülaritesi gittikçe arttı. Ancak, bir scooterın gerçek cazibesi sadece onun düşük yakıt tüketimi ve yoğun şehir trafiğinden sıyrılabilme kabiliyeti değildir, aynı zamanda eğlenceyle de ilgilidir – motosikletin verebileceği özgürlük ve bağımsızlık duygusu. 

Honda lüks büyük silindir hacimli scooterlardan ve ulaşım ve işiniz için geliştirilen scooterlara kadar her türlü hayat tarzı için bir scooter sunmayı amaçlar. Tüm Honda scooterları kalite, sağlamlık ve güvenilirlik sunmaktadır. 

PCX kompakt, ekonomik avantajları olan modern görünümlü bir 150cc scooter isteyen sürücüler için tasarlanmıştır. Bir scooterda ilk defa kullanılan Start-Stop sistemi ile yakıt ekonomisi sağlarken, düşük ses seviyesinden düşük emisyona ve kolay kullanımdan modern imaja kadar PCX pratik, hızlı ve eğlenceli sürüşler vaadeder. 

Gençlerin ilk motorlu aracı olmak için ideal, şehrin her köşesine erişebileceğiniz pratik bir gezgin ve tüm günlük işleri yapmak için güvenilir bir araçtır. Ayrıca sürüşü de müthiş eğlencelidir.

 

PCX 150'NİN SESİNİ DİNLEYİN:

 

Konfor ve stilden ödün vermeyin

Honda'da "küçük hacim" hiçbir zaman konfor ve stilden ödün verme anlamına gelmez. PCX bunun mükemmel bir örneğidir. Uzun, alçak ve kıvrımlı şekliyle genç bir tasarıma sahiptir. Kendine has ön yüzü ve akıcı gövde çizgileri ona dinamik bir yapı ve lüks bir görünüm verir.

Gündüzleri , PCX iş veya eğlence için gezinmenin hızlı ve güvenli yoludur. Geceleri ise şehrin her bölgesine kolayca uyum sağlar . Bir sürücüyü, yolcuyu ve hafif bir bagajı hafta sonunda kolayca şehir dışına götürür. Nereye gitse, orijinal tasarımı ve güven verici havasıyla her sıradan gezinti keyifli bir kaçışa dönüşecektir. 

Koyu renk ön siperliği, PCX'e modern bir imaj verir ve sürücüyü rüzgârdan korur. Çift ön far tasarımı ön kısma sıra dışı bir görünüm verir. PCX'in, alçak sele yüksekliği ile yumuşak sürüş performansını tamamlayan güvenli ve rahat bir sürüş hissi veren uzun geniş ayak alanı da bulundurur. Rahat koltuğunda sürücü için sırt desteği ve geniş bir sele bölgesi mevcuttur. Sele altındaki, kilitlenebilir depo alanı başka malzemelere de yer bırakarak Fullface kaskını içine alır. Buna ek olarak, ön tarafta kullanışlı bir eldiven bölmesi vardır. Daha fazla bagaj alanına gerek duyulduğunda, arka taşıyıcı 26 litrelik bir arka çantayı taşıyabilir. 

 

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.