20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

Farklı olmanın gücü

Önceki modellerden daha ince ve keskin bir görünüme sahip olan yeni 2016 Integra bireyselliği yansıtmaktadır. Güçlü paralel ikiz silindir motor yumuşak güç sağlar ve bu gücü kontrol edilebilir ve yönetilebilir bir şekilde sunar: Bu güç, şehir trafiğinde kolayca ilerlemenizi veya açık yollarda hiç çaba harcamadan sürüş keyfi yaşamanızı sağlar.

 

NC 750D INTEGRA'NIN SESİNİ DİNLEYİN:

 

Şehir trafiğinde kolayca ilerleyin

Rahat sürüş pozisyonu, Drive ve Sport (Sürüş ve Spor) otomatik moduna sahip Honda’nın Çift Kavramalı Şanzıman (DCT) ile şehir trafiğinde kolayca ilerlemenizi sağlar; aynı bir scooter sürer gibi kolayca ilerleyebilirsiniz. 

Standart ABS frenlerle birlikte gelişmiş sönümleyiciye sahip yeni Showa Çift Eğimli Subap (SDBV) ön çatallar, kontrollü kullanım ve güvenli duruş sağlar. Arka amortisörün ön yük ayarı, ağırlığınıza, yolcunun ağırlığına ve bagaja uygun olacak şekilde kolayca değiştirilebilir..

Başka bir yeni özellik, güvenli ve rahat “Dalga” stili kontak anahtarıdır- sadece tıklayın ve yola çıkın. 

 

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.