20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

Özgürlüğünüzü yeniden keşfedin

NC750S alçak selesi, rahat sürüş pozisyonu ve düşük yerçekimi merkeziyle birlikte günlük sürüşe uygundur.

745 cc, paralel ikiz silindir motoru, sürüş için sağlam tork sağlar. MT ve DCT şanzıman, seçenek olarak mevcuttur ve şehir sürüşünü her iki şekilde de eğlenceli kılar. DCT ile tek bir düğme dokunuşuyla birlikte, virajlar için üç seviye seçeneği olan DCT Spor moduna geçebilirsiniz!

 

NC 750S DCT'NİN SESİNİ DİNLEYİN:

 

Sportif sokak motosikleti

Entegre LED lambalı şık arka bölümde, yolcunun parmakları arayıp bulana kadar görünürde olmayan arka elcikler bulunmaktadır. Üst ön far aynı zamanda daha büyük LCD ekran göstergesini barındıran kompakt kaportada düzgün bir şekilde durur.

2016 yılında yenilik olarak güvenli ve rahat “Dalga” stili kontak anahtarı da vardır

Standart olarak ABS frenler, tüm sürüş koşullarında güvenli frenleme sağlar ve kenara çekip park ettiğinizde, kaskınızı veya su geçirmez kıyafetlerinizi tüm gün yanınızda taşımanıza gerek yoktur - yakıt tankının olmasına alışık olduğunuz yerde duran saklama bölmesine eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

NC750S’nin, pratik ve ekonomik olmasının yanı sıra, renk seçenekleriyle sportif sokak motosikleti havasını fark etmemek imkansızdır.

*Ön far halojendir.

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.