20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

Yeni nesil sürücüler için yeni nesil MSX 125

MSX125, bir yandan kompakt ebatlı motosiklet, bir yandan da şehir içine uygun sert hatlarıyla eğlence hissini birleştiren kendinden emin kullanım ve tasarıma uygun performansa sahip bir motosiklet. 2016 için tamamen yeniden yapılandırılan tasarım, kompakt egzoz yapısı ve yeni yerleşik LED farın yarattığı “mini dövüşçü” hissini daha çok yaratarak MSX125’e çok daha keskin, yeni bir duruş kazandırdı.

MSX125’in kesin olarak kanıtlanmış ve etkili 125 cc yakıt enjeksiyonlu motoru düzgün tork ve güç dağıtımı sağlıyor. Aynı zamanda motosiklet stili dört vitesli şanzıman ve debriyaj özelliğine de sahip. Güç aktarma paketi kompakt şasi dayanıklı çelik gövde, ters çevrilmiş ön çatal, mono amortisörlü arka süspansiyon, ön ve arka hidrolik disk frenleri ve geniş, düşük profilli lastiklerle 12 inç hafif tekerleklerle tamamlanıyor.

 

Daha cesur ve eğlenceli

MSX125’in şasisi üç amaç için tasarlandı: Yeni sürücülerin şehir içi ortamında kolaylıkla kullanabileceği – ve park edebileceği – pratik bir motosikletin temelini sağlaması. Aynı zamanda şehir dışında da aynı şekilde kullanılabilir olup ve eğlenceli olmasının yanı sıra bir de kolaylıkla yolcu taşıyabilmesi.

Tasarımı 2016 için kapsamlı bir şekilde elden geçirildi ve MSX125’e daha çok “mini dövüşçü” hissiyle beraber daha saldırgan yeni bir tavır kazandırdı. Yeni yakıt tankı ve yan paneller, hatlarını daha çok belli eden bir görünüm sunmak için düzgün bir şekilde entegre edildi. En ön kısımdaki yeniden konumlandırılan LED far MSX125’e ayırt edici ve son derece modern bir görünüm veriyor. Kompakt, yukarıya doğru kıvrık kuyruk ünitesi (LED stop grubu ile), daha yüksek yolcu selesi ve kompakt egzoz yapısı sayesinde daha cesur duruş oluşturuyor.

 

 

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.