20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

Sınır tanımayan eğlence

Dikkatleri çeken, çarpıcı parlak led ışıklı ön grenajdan keskin arka bölüme kadar, bu çıplak motor artık daha kaslı bir görünüm sergilemektedir. Yeni renkler, yarış çizgileri ve sportif motor kasası, CB500F’lerin sokakta güvenilirliğini bir kere daha doğrulamaktadır. Bu motor bir an önce yola koyulmak için sabırsızlanmaktadır.

Tüm diğer CB500’ler gibi rahatça devirlenen paralel çift motoru vardır, rölantiden maksimum motor devrine güçlü tork gönderimi bulunmaktadır ve virajları yumuşak bir şekilde alabilmenizi sağlar. Hızınız arttıkça, altı vites arasında geçiş yaparken yaşadığınız duygu – yeni susturucudan gelen farklı sesle birlikte - yüzünüzde bir gülümsemeye neden olacak. Kısa bir süre içinde, o kocaman gülümsemenizi saklayamayacak hale geleceksiniz.

 

CB 500F'NİN SESİNİ DİNLEYİN:

 

Size ve sürüş stilinize göre

Eloksallı kapaklarla birlikte yeni ön çatalların, size ve sürüş stilinize uygun olarak ayarlayabileceğiniz yeni ön yükleme ayarı bulunmaktadır. Honda Pro-Link®’in arka süspansiyonunda aynı zamanda arka amortisörde ön yükleme ayarı vardır. Küçük değişimler kolaydır. Motosikleti kendi ağırlığınıza veya yolcunuzun ağırlığına göre ayarlayabilir ya da birkaç aksesuar ekleyerek bagajınız için ayarlamalar yapabilirsiniz.

Yolcular için el tutamakları, motosikletin belirlenmiş sportif çizgisini bozmamak için gömme olarak yapılmıştır ve sele de, daha çok konfor sağlayan yeni bir materyaldendir. Sele, uzun bir sürüş sırasında konfor sağlayan yeni bir materyalden yapılmıştır, hafif ve kısadır, dinamik bir şekilde biçimlendirilmiştir. Canlı egzoz tınısı ise son bir dokunuş sağlar.

Eğlence mi arıyorsunuz? Artık nerede bulacağınızı biliyorsunuz.

 

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.