20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

Bir motosiklet ikonu

Gold Wing F6C sadece Gold Wing’in mevcut hayranları için değil, aynı zamanda genç nesil için de tasarlandı. Modelin en belirgin özelliği güçlü bir etki yaratan irili üçgen orantılara sahip olmasıdır.

Gold Wing F6C, Gold Wing’in DNA’sında bulunan dinamizm, asalet ve katıksız cesarete yüksek performans ekleyerek yepyeni bir Honda orijinal cruiser olarak tasarlandı.

Güçlü, performanslı ve sessiz

Gold Wing F6C, Gold Wing GL1800’ün sahip olduğu motora sahiptir. Düzgün güç karakteristiği ve çekici ivmelenmesi, motosikletin azaltılmış ağırlığı ile birleştirilmesinin sonucu olarak sürücüyü enerjisi ile cezbeder.

Gold Wing GL1800 ile aynı özellikleri taşıyan PGM-FI yakıt enjeksiyon sistemi ile daha hassas yakıt-hava karışımı kontrolü sağlanmış ve bu sayede düşük emisyon değerlerine ulaşılmış. Gelişmiş yakıt sistemine ek olarak Gold Wing F6C için geliştirilen üç yollu katalitik konvertör de karbonmonoksit, hidrokarbon ve nitrojenoksit değerlerinin düşmesine büyük katkıda bulunuyor. Bu yenilikler sayesinde yeni Gold Wing F6C, düşük emisyon değerleriyle de iddalı.

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.