20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

Özgür olmanın gücü

Yeni NC750X, eskisinden çok daha keskin görünümü ve mevcut çarpıcı renkleriyle göz alıcı.

 

NC 750X'İN SESİNİ DİNLEYİN:

 

Şehir trafiğinde mükemmel kullanım

Opsiyonel Çift Kavramalı Şanzımanda (DCT) iki otomatik mod seçeneği vardır: Sürüş ve Spor. Sürüş modunu seçtiğinizde gazı artırıp azaltmanız yeterlidir; iki elinizin elcik üzerinde sıkıca durmasıyla şehir trafiğinde kullanım için mükemmeldir. Virajlı şehirler arası yollarda, nasıl sürmek istediğinize bağlı olarak, üç farklı ayarı olan Spor modunu kullanabilirsiniz. Alternatif olarak manuel vites değiştirme için sol elcik üzerindeki yukarı ve aşağı sviçler kullanılabilir.

Standart ABS frenler, tüm sürüş koşullarında güvenli fren sağlar ve durmak zorunda kaldığınızda, alçak sele her iki ayağınızı da zemine koymanızı kolaylaştırır.

Saklama alanını 22 litreye çıkarıp, tam kapalı kask, dizüstü bilgisayar, hafif bir ceket gibi eşyalar için yeterli hale gelmiştir.

 

*Ön far halojendir.

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.