20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

TÜM BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAYACAK...

Çok araştırdık Honda müşterileri bizden ne bekliyor diye. Nasıl sizlerin tüm beklentilerinizi karşılayabiliriz? Hayalinizdeki ideal motosiklet nedir? 

Sonuç mu? Her yola ve her koşula uyabilen, üstün sürüş konforu, performansı ve rahat selesiyle size tüm yolculuklarınızda eşlik edecek yüksek performansa sahip VFR800X Crossrunner. Naked tarzının yüksek güç ve performansına, Enduro tarzının stili ve sürüş konforuna sahip. 

 

VFR 800X CROSSRUNNER'IN SESİNİ DİNLEYİN:

 

Size özgü...

Motosiklet kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılamak çok büyük bir misyon. Peki Honda mühendisleri bunu nasıl başardı? Tabiki de sonsuz gibi görününen sayıda ve çeşitte testler yaparak. Mükemmel bir tasarım ve kullanım kolaylığına sahip olmak için 120’den fazla farklı rüzgar testine tabi tutulan Crossrunner, her süratte ve yol şartında stabilitesini koruyacak ve güvenli sürüş performansı sergileyecek şekilde tasarlanan çok katmanlı gövde yapısına sahip. 

Daha konforlu bir sürüş hissi için alçak konumlandırılmış sele, tam görüş mesafesinde kumandalar, geniş gidon, dik oturma pozisyonu Crossrunner modeline özgü ayrıcalıklar.

 

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.