20. Geleneksel Communicator Awards Ödülü

Honda Logo

ÇOK YÖNLÜ

Çok yönlü bir model olan CRF250L, form ve fonksiyonun kusursuzca iç içe geçmesi için bu şekilde yaratılmıştır. Uyumlu bir şekilde tasarlanan yeni dijital panel, kilometre saati, takometre, yakıt göstergesi ve saat barındırır. Bir önceki tasarımdan çok daha kompakttır; arka lamba, göstergeler ve plaka braketi emniyetli bir şekilde ve düzgünce yerleşmiştir.

 

CRF 250L'NİN SESİNİ DİNLEYİN:

 

Maksimum kontrol ve sürüş konumu

7,8 L (1,5 L yedek depo dâhil) yakıt deposu, sınıfının öncüsü bir menzil sunar.CRF250L, doğrudan HRC fabrika motosikletlerinden alınan siyah ve beyaz vurgularla ve ana renk olarak Honda’nın yarış rengi Extreme Kırmızı ile kaplıdır.

Sele yüksekliği 875 mm, ıslak ağırlık ise 146 kg’dır. 

Ön kısımda 256 mm yüzer dalga stili disk, iki pistonlu kaliper tarafından çalıştırılır. CRF1000L Africa Twin’de kullanılanla aynı tasarım olan iki kanallı ABS standart olarak kullanılmıştır ve sürücüye arka kaliper için bu özelliği kapatma seçeneği sunar. Alüminyum jantlar (21 inç ön/18 arka), blok desenli lastikler kullanır (ön: 3.00-21 51P, arka: 120/80-18M/C 62P). Vites kolunun artık katlanır uca sahip olması, küçük ancak arazi için kullanışlı bir detaydır.

 

 

*Honda, Motosikletlerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.