BAYİLER
Honda HR-V PERFORMANS
PERFORMANS
BAYİLER
HAYATINIZA UYUM SAĞLAMAK İÇİN GELİŞTİRİLDİ
BEKLENTİLERİ AŞAN DİNAMİK SÜRÜŞ
BAYİLER

Kaputun altında bulunan 1.5 litre VTEC Turbo motor ile 182 beygir güç sunan Honda HR-V Sport versiyonu aynı zamanda, geliştirilen motor ve şanzıman özellikleri ile daha dinamik bir sürüş keyfi yaşamanız için tasarlandı.

KEYİFLİ BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ
BAYİLER

Honda HR-V, yaşam tarzınıza uyum sağlamak için tasarlandı. Mesela akıllı, konforlu ve ferah iç hacmi, merkezi bir konuma sahip olan yakıt deposu, geniş, büyük bagajı ve çok daha fazlası... Peki ya zekice uygulanan detaylardan biri olan yenilikçi sihirli koltuklar? Sihirli koltuklar, 60:40 oranında zahmetsizce katlanırken, arka koltuklar da birçok kombinasyon seçeneği sunuyor. Tek bir hareketle, koltuk başları ile birlikte öne doğru katlanarak zeminde kaybolan arka koltuk sırtları, oldukça geniş hacimli bir kullanım alanı ortaya çıkarıyor. Toplamda 1.533 litre* bagaj alanı sağlanırken, geniş bagaj ağzı ve alçak yükleme eşiği, bagaj erişimini kolaylaştırıyor. Ancak Honda HR-V’de sihirli olan tek şey koltuklar değil. Genellikle daha büyük otomobillerde bulunan diz ve baş mesafesi genişliğine sahip olması da bambaşka bir özellik. Açılabilir panoramik cam tavanı sayesinde içeriye daha fazla ışık ve hava girebiliyor. Böylece içindeyken sunduğu ferahlık hissi daha da artıyor.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ
BAYİLER
TÜM TEKNİK ÖZELLİKLERİ
HER AN HAYATA BAĞLI
BAYİLER

Honda HR-V’nin 7 inç büyüklüğündeki renkli-dokunmatik ekrana sahip bilgi ve eğlence sistemi Honda CONNECT ile internet tabanlı müzik servislerine, radyo programlarına, podcast’lere, sesli kitaplara ve sosyal medya hesaplarınıza rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Üstelik, AhaTM * radyo özelliği sayesinde belirlemiş olduğunuz rota için kolaylıkla sevdiğiniz bir müziği de atayabiliyorsunuz. Bunun dışında internet üzerinden sağlanan müzik servisleri ve dünyanın herhangi bir yerinde haber, hava durumu ve spor yayını yapan radyo programlarını da yine bu sistem üzerinden dinleyebilirsiniz. BluetoothTM, akıllı telefonunuzu Bluetooth HFT (Telefon Kiti) sistemine bağlayarak sürüş esnasında bile hayatla ve sevdiklerinizle bağlantıda kalmanızı sağlıyor.