BAYİLER

Honda NM4 Vultus’u baz alan motosiklet film kahramanı oldu

Honda’nın NM4 Vultus modeli baz alınarak geliştirilen futuristik motosikleti, orijinal adı ‘Ghost in the shell’ olan ‘Kabuktaki hayalet’ adındaki uzun metrajlı filmde rol aldı. Film 31 Mart 2017’den itibaren Türkiye’de dahil 50’den fazla ülkede gösterime girecek.

Honda, DreamWorks Pictures ve Paramount Pictures tarafından üretilen ‘Kabuktaki Hayalet’ sinema filmini destek vererek, yenilikçi tasarımıyla beğeni toplayan NM4 modelini baz alan özel bir motosiklet kahramanla filme dahil oldu.

Rupert Sanders tarafından yönetilen ve senaryosu aynı adlı Japon mangasından Jamie Moss, William Wheeler ve Ehren Kruger tarafından uyarlanan bilim kurgu ve aksiyon filmi ‘Kabuktaki Hayalet’, siber suçlarla mücadele eden bir ekibin lideri olan özel tasarım insansı robotun dünyanın en büyük siber suçunun önüne geçmesini konu alıyor. Yapımcılığını Avi Arad, Ari Arad, Steven Paul ve Michael Costigan ve yardımcı yapımcılığını Tetsu Fujimura, Mitsuhisa Ishikawa, Jeffrey Silver ve Yoshinobu Noma’nın yaptığı filmin başrol oyunculuğunu Scarlett Johansson ve yönetmenliğini ise Rupert Sanders üstlendi.

‘Neo-futuristik’ ve ‘havalı’ anahtar kelimeleriyle geliştirilen ve Nisan 2014 tarihinde satışa sunulan Honda NM4'ün tasarımı ve stilinin filmin dünya görüşü arasındaki ideal uyum aracın filmde rol almasını sağladı. Filmdeki motosiklet, Honda tarafından sağlanan tasarım eskizlerine dayanırken son dokunuşlar filmin yapım ekibi tarafından gerçekleştirildi. Motosiklet, filmde tasvir edilen futuristik dünyayı daha gerçekçi kılmaya yardımcı oluyor.

‘Kabuktaki Hayalet’ Türkiye de dahil dünyanın dört bir yanındaki 50'den fazla ülkede 31 Mart 2017 itibariyle gösterime girecek. Yayınlanma tarihleri ve filmle ilgili daha ayrıntılı bilgi için https://www.facebook.com/KabuktakiHayalet/?brand_redir=1748590775383488 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TÜM HABERLER