BAYİLER

Activa efsanesi geri dönüyor

Tamamen yenilenen Euro 4 uyumlu Yeni Honda Activa S, 22 Nisan’da satışa sunuluyor.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, İstanbul Motobike’ta görücüye çıkardığı Activa S modelinin satışlarını 22 Nisan’da bayilerinde yapacağı etkinlik ve test sürüşleri ile başlatıyor. 

Uzun yıllardır Honda’nın efsane scooterı Activa şehrin sokaklarında dolaştı, teslimat yapan kurye ve paket servisleri için dayanıkılılığı, sağlamlığı ve ekonomikliği ile ilk tercih oldu.  

2017 yılında Activa efsanesi yenilendi ve Activa S olarak Honda motosiklet ürün gamına katılıyor. 

Şehrin Süper Aktifi Activa S yeni özellikleriyle geri döndü

Gövde yapısı ve manevra kabiliyeti ile şehir trafiğine takılı kalmadan hızlı ve konforlu bir şekilde seyahat etmenizi sağlayan ve bir scooterda ihtiyaç duyduğunuz pratikliği ve ekonomiyi bir arada sunan Activa S, 7 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak.

İster bireysel kullanın isterseniz de iş yerinizin siparişlerini hızlıca ve kolaylıkla ulaştırıp, mutlu müşterilerinize yenilerini katmak için kullanın, Euro 4 uyumlu 125cc motoru, güvenliği artıran kombine fren sistemi, yaygın servis ağı ve uygun servis maliyetleri ve yedek parçası ile Activa S, selefi gibi ilk tercih edilen scooter seçeneği olacak. 

Activa S hakkında detaylı bilgi almak ve test sürüşü yapmak için müşterilerimizi 22 Nisan’da Honda bayilerine bekliyoruz.

TÜM HABERLER