BAYİLER
Gold Wing F6B GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
BAYİLER
BİR MOTOSİKLET İKONU Benzersiz bir touring deneyimi
TARZIYLA ÖN PLANDA
BAYİLER

Sadeleştirilmiş ve alçaltılmış yeni Gold Wing F6B, Gold Wing’in harika 1800cc altı silindirli boxer motorunun torkunu ve çevik kullanıma sahip şasisini Bagger tarzıyla birleştiriyor ve hem verdiği heyecan hem de görünümüyle son derece başarılı ve benzersiz bir touring deneyimi sunuyor.

Gold Wing F6B'nin 1832cc altı silindirli motoru, motosiklet dünyasının şaheserlerinden biri. Ama önce motosikletin tarzı dikkat çekiyor; arka üst kutu yok ve daha küçük ön camıyla uzun, alçak Gold Wing F6B’nin hatları önden arkaya akıcı bir şekilde uzanıyor. Özel koltuklar sürücü ve arka koltuk için destek sunuyor ve 4 hoparlörlü ses sistemi hızlı giderken bile müzik zevkini eksik bırakmıyor.

FİYAT LİSTESİ
BAYİLER
TÜM FİYAT LİSTESİ
ŞIK, KULLANIŞLI VE BENZERSİZ
BAYİLER

Çift destekli alüminyum şasi güç sağlarken 45 mm'lik, dalmayı önleyen teleskopik çatallar ve Pro-Link arka süspansiyonla birlikte çok iyi sürüşe sahip bir motosiklet sunuyor. Makinenin Çift Kombine ABS fren sistemi çeşitli yol yüzeylerinde ve koşullarında çabuk ve güvenli fren gücü sağlıyor.

Hem şehir ortamında hem de açık yollarda rahatça kullanılacak şekilde üretilen Gold Wing F6B daha hafif ama aynı şasiye, güce ve inanılmaz torka sahip. Şık, kullanışlı ve benzersiz bir motosiklet isteyen daha geniş yelpazedeki motosikletçiler için çekici bir model.

RENKLER