BAYİLER
GL1800 Gold Wing PERFORMANS
PERFORMANS
BAYİLER
BİR MOTOSİKLET İKONU Honda'nın Amiral Gemisi
EŞSİZ PERFORMANS
BAYİLER

Hafta sonu çıkacağın seyahatlerde kullanacağın bagaj setinin yanı sıra Gold Wing’in arka hoparlörleri, ısıtmalı elcikleri ve orta sehpa yola keyif katıyor. Altı vitesli manuel şanzımana ek olarak 3. nesil 7 ileri Çift Kavramalı Otomatik Şanzıman (DCT), akıcı ve konforlu bir sürüş için ihtiyacın olan her şeyi sana sunuyor. Hava yastığı, Apple Car Play destekli multimedya sistemi, yakıt tasarrufu sağlayan Start&Stop teknolojisi gibi özellikleriyle Gold Wing, konforun yanı sıra güvenlik ve teknolojinin de en üst seviyesini sana yaşatıyor.

DCT
BAYİLER

Üçüncü nesil 7 ileri çift kavramalı şanzıman (DCT) uzun mesafeli yolculukların meraklıları için özel olarak tasarlandı. Son derece yumuşak ve hızlı vites değişimleri sağlayan Çift Kavramalı Şanzıman, vites geçişlerinde meydana gelebilecek sarsıntıları ortadan kaldırıyor ve üç çalışma moduna sahip: MT modu size tam kontrol sağlıyor ve gidon üzerindeki düğmeleri kullanarak manuel olarak vites değiştirmenize olanak tanıyor. Otomatik D modu hem şehir içi hem de şehirlerarası yolculuklar için ideal ve çok daha iyi yakıt tasarrufu sağlıyor. Otomatik S modu ise daha sportif ve vites değişiminden önce motor devrinin yükseltilmesini sağlayarak daha keyifli bir sürüş vadediyor.

DAYANIKLILIK VE KONFOR
BAYİLER

Tamamen yeniden tasarlanmış ve üretilmiş şasi, çevik bir performans sunuyor. Çok daha hafif, tamamen döküm alüminyum şasi çerçevesi, çevikliği artırırken, uzun zamandır kullanılmakta olan geleneksel ön çatal yerini çok noktadan bağlantılı çift salıncaklı ön süspansiyon sistemine bıraktı.%30 oranında sarsıntının azaltıldığı bu iyileştirmelerle tüm yolculuklarınızda gerçek konfor sunulmakta.

Yeniden tasarlanmış Pro-Arm tipi arka süspansiyon Gold Wing'de ilk defa kullanılıyor ve üst düzey konforu da beraberinde getiren benzersiz Pro-Link sistemiyle birlikte çalışmakta. Arka yay ön yükü, dört farklı ayar ile yolcu ve bagaja göre ayarlanabilmekte

SÜRÜŞ MODLARI
BAYİLER

Seçilebilir sürüş modları sayesinde bu altı silindirli motorun gücünü ihtiyaçlarınıza göre kumanda edebilirsiniz.

Tour

Bu mod, varsayılan süspansiyon sönümleme ve fren kuvveti dağılımının devrede olduğu, konfor ve güce yönelik temel ayardır.

Sport

Bu mod, daha sert süspansiyon ve artırılmış arka fren kolu basıncı ile güçlü bir ivmelenme sağlar.

Econ

Bu mod, varsayılan süspansiyon ayarı ve fren kuvveti ile maksimum yakıt ekonomisi ve kolay seyir imkânı sağlar.

Rain

Islak ve kaygan yolda tamamen güvenli sürüş bakımından gaz tepkisini sınırlandırmak için bu modu seçin. Bu mod, varsayılan fren kuvveti dağılımı ve çok daha yumuşak süspansiyon ayarı ile çalışma sağlar.