BAYİLER
FORZA ABS GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
BAYİLER
DİNAMİK PERFORMANS Günlük hayatınıza mükemmel uyum
AKICI GÖVDE, ÜSTÜN KORUMA
BAYİLER

NSS300 Forza, sadece işe gidip gelirken değil, aynı zamanda gezinti ve sportif sürüşler için de insanların günlük hayatlarına mükemmel ve kullanışlı bir şekilde uyum sağlayabiliyor.

İki kişiyi konforlu bir şekilde ağırlayabilecek fiziksel büyüklüğe sahip NSS300 Forza'nın akıcı gövdesi farklı hava koşullarında da üstün bir koruma sağlarken selesinin altında da iki kask için yer var.

Tüm bunlara rağmen gövdesi dar yerlerden geçebilecek kadar zarif. Her ne kadar NSS300 Forza'nın otoyoldaki hızlarda performans göstermesi gerekse de, şehir trafiğiyle de şekilde baş edebilmesi de önemli.

FİYAT LİSTESİ
BAYİLER
TÜM FİYAT LİSTESİ
GÜÇLÜ VE DAYANIKLI
BAYİLER

Güçlü ve son derece dayanıklı olan hafif çelik şasisi trafikte çevik dönüşlere olanak tanıyor ve yüksek hızda da stabil kalmasını biliyor. 35 mm teleskopik çatallar, çift arka amortisör ve çift taraflı alüminyum salıncak kolları, konforlu ve güven verici bir sürüş garanti ederken güçlü ön ve arka disk frenleri CBS ya da opsiyonel Kombine ABS ile destekleniyor.

NSS300 Forza'nın sahip olduğu yüksek torklu 279 cc’lik tek silindirli dört zamanlı motor, üstün yakıt ekonomisi, genel kullanışlılık ve çok iyi yüksek hız yolculuğu sunuyor. V-Matic otomatik şanzımanının son dişlisi kayışlı. Çevik ve iyi tepki veren özellikleriyle otoyolda gereken gücü fazlasıyla sağlıyor ve şehir içinde de anında hızlanma sunuyor.

RENKLER