BAYİLER
CTX 1300 GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
BAYİLER
YENİ TARZDA BİR TOURING CRUISER Touring ve cruiser motosikletlerin en iyi özelliklerini birleştiren yepyeni bir seçenek
MODERN VE AKICI TASARIM
BAYİLER

CTX1300’ün modern akıcı tasarımı uzun ve alçak görünümüyle dikkat çekiyor ve çarpıcı ağabeyi Gold Wing F6B'den tasarım öğeleri içeriyor. Ama aynı zamanda alçak selesi, doğal sürüş pozisyonu, etkin yan kaplamaları ve standart çift arka kutusuyla pratik ve kolay kullanılan bir motosiklet olmak üzere üretildi. İki hoparlörlü ses sistemiyse Bluetooth uyumlu.

Motosiklet ruhunun ve teknolojisinin ustaca bir kombinasyonu olan CTX1300, şehir içinde güzel görünecek şekilde tasarlandı; şehrin bulvarlarında trafik ışığından trafik ışığına süzülüyor ve iki kişiyle uzun yolculuklarda da kendisinden bekleneni bütünüyle karşılıyor. Sürücüsünü şımartmak ve aynı zamanda saf sürüş zevki sunmak için üretilmiş yeni tür bir motosiklet.

FİYAT LİSTESİ
BAYİLER
TÜM FİYAT LİSTESİ
KONFORLU VE SAKİN SÜRÜŞ
BAYİLER

CTX1300'ün kalbini ve ruhunu su soğutmalı V4 motoru oluşturuyor. Düşük devirden itibaren güçlü hızlanma ve otoyoldaki hızlarda sakin bir sürüş sağlayacak şekilde ayarlanan motor, uzun oranlı viteslere, beş vitesli şanzımana ve şaftlı aktarmaya sahip.

Yeni çift beşikli çelik şasi, ters çatallar, çift arka amortisör ve alüminyum salıncak kolu konforlu bir sürüşün yanı sıra nötr ve iyi his sağlayan kullanım sunuyor. Honda'nın Kombine ABS ve Çekiş Kontrol Sistemi (TCS) birlikte çalışarak güven verici frenleme ve kesintisiz aktarma sağlıyor.

RENKLER