BAYİLER
Crossrunner GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
BAYİLER
HAYALİNİZDEKİ İDEAL MOTOSİKLET Hayalinizdeki ideal motosiklet nedir?
SİZE ÖZGÜ...
BAYİLER

Sonuç mu? Her yola ve her koşula uyabilen, üstün sürüş konforu, performansı ve rahat selesiyle size tüm yolculuklarınızda eşlik edecek yüksek performansa sahip VFR800X Crossrunner. Naked tarzının yüksek güç ve performansına, Enduro tarzının stili ve sürüş konforuna sahip. 

Crossrunner, 2017 güncellemesi olarak ayarlanabilir ön rüzgarlığı ve yeni dizayn egzozu ile kendine hayran bırakmaya devam edecek.

FİYAT LİSTESİ
BAYİLER
TÜM FİYAT LİSTESİ
BİLMEDİĞİNİZ DÜNYALARI KEŞFEDİN...
BAYİLER

Bir motosiklet nasıl her yol şartına uyum sağlayabilir? Mükemmel performans ve sürüş konforu nasıl birleştirilebilir? İşte Honda mühendislerinin cevap aradığı zor sorular.

Cevap mı? Crossrunner... Çünkü o özgürlüğüne düşkün, gezmeyi seven motosiklet tutkunlarının gerek şehiriçi gerekse şehirdışı uzun yolculuklarında ihtiyacı olan performansı sağlayacak çekiş gücü yüksek V4 VTEC motor, konforlu süspansiyon ve alüminyum şaseye sahip.

Peki ya güvenlik? Honda mühendislerinin titizlikle üzerinde durduğu güvenliğiniz için ön ve arkada disk frenleri ile kombine edilmiş ABS fren sistemi her daim devrede. 

Peki ya siz? Size de Crossrunner ile hiç bilmediğiniz dünyaları keşfetmek kalıyor...

RENKLER