BAYİLER
CRF1000L Africa Twin Adventure PERFORMANS
PERFORMANS
BAYİLER
Bir motosikletin çok ötesine geçen, kusursuz işlenmiş, şık bir makine.
GERÇEK SENİ ÇAĞIRIYOR
BAYİLER

Africa Twin’in 30. yıldönümüne özel olarak tasarlanan rengi ile Africa Twin Adventure, artan on-road/off road performansı ile tam anlamıyla her yere gitmek isteyeceğiniz bir motosiklet halini aldı.

Ön koruma demiri standart olarak sunulan, her koşulda yüksek performans vaad eden CRF1000L Africa Twin Adventure, kardeş modeliyle yan yana geldiğinde daha düz sele profili ve daha dik sürüş pozisyonuyla farklılaşmakta.

Güç, tork, kütle ve fiziksel boyut arasında optimum bir denge kuran motosiklet geniş karter koruma, paslanmaz çelik arka çanta demiri, düzleştirilmiş sele yapısı, daha uzun ön/arka süspansiyon hareketi ile arazi sürüşlerinde geniş kapsamlı beceriler sunmaktadır.

Bu versiyona eklenen bir diğer önemli özellik olan yeni Elektrik Kontrollü Gaz Kolu (TBW) sistemi sayesinde mümkün olan 3 adet sürüş modu ile motorun karakteri ve gücü sürüş koşullarına göre ayarlanabiliyor. Bir başka yenilik ise, genişletilmiş Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC).

Orijinal Africa Twin modelindeki çift LED farlar korunurken, sele yüksekliği 20 mm artırılarak 900 mm'den 920 mm'ye çıkarıldı. İstikrarlı, hızlı ve sorunsuz vites değiştirme imkânı veren Honda'nın benzersiz DCT versiyonunda ayrıca off-road performansı için G sivici de bulunmakta.

Çok fonksiyonlu gösterge paneli, yüksek rüzgarlığı ve ayrıştırılamaz Dakar ruhunu taşıyan tasarımı ile yeni Africa Twin Adventure sizi yeni maceralara götürmeye hazır.