BAYİLER
CB125R PERFORMANS
PERFORMANS
BAYİLER
ÇEVİK YOL TUTUŞU
ÜSTÜN PERFORMANS
BAYİLER

Temel özelliği motor performansının çekiciliği ve çevik yol tutuşu olan bu motosikletin ruhunu farklı ve yeni bir tarzla harmanlayıp bir dizi üstün özellik eklediğinizde sürücülük kariyerinize başlamak için en doğru noktada olduğunuzu göreceksiniz. 

2018 yılı için “Neo Sports Cafe” konseptinin bir üyesi olarak, iki tekerlekli sürüşün yaşattığı tüm heyecanın özünü kompakt ve hafif bir formda ortaya koyan Honda, ürettiği bu model ile sokaklarda yeni bir tarz yaratmaya hazır.

CB125R, büyük bir motosiklet görünümüne sahip olabilir ancak sadece 126 kg (ıslak) ağırlığı ile kontrolü oldukça kolay bir makinedir. Sıvı soğutmalı tek silindirli motoru, düşük ve orta devirlerde güçlü ivmelenme sağlarken, genç nesil sürücüler için de bir ilham kaynağı olmayı amaçlayan eşsiz ve heyecan yaratan bir ürün.

Motosiklete değer katan özellikler arasında, genellikle çok daha büyük makinelerde bulunan alüminyum konik gidon, LCD gösterge paneli ve tamamen LED farlar gibi, kaliteyi ve motosiklet sahibinin prestijini artıran öğeleri barındırıyor.

PGM-FI Elektronik Yakıt Enjeksiyon Sistemine sahip CB125R, ABS fren sistemi ve keskin hatlı görünümü ile Honda'nın başlangıç seviyesi ürün gamına iddialı bir giriş yaptı. Son derece minimal kısa kuyruk tasarımı, alüminyum sürücü ve arka yolcu basamakları, cesur bir görsel etki bırakan minimal endüstriyel tarzı ile yeni CB125R sürücülük kariyerinizin başlangıcı için en ideal motosikletlerin başında gelmekte.