BAYİLER
CB650R PERFORMANS
PERFORMANS
BAYİLER
SOKAKLARDA DİKKAT ÇEKMEYE HAZIR OLUN!
PERFORMANS AŞKINA
BAYİLER

CB650R; artırma yönlendirmesini içeren vites göstergeleri, su termometresi, motor maksimum devir uyarısı gibi kritik bilgileri kapsayan tamamen dijital LCD göstergeye sahiptir. CB650R’nin konik gidon kolları hızlı direksiyon reaksiyonu için kolay kavrama sağlar.

KONFORLU HEYECAN
BAYİLER

41 mm Showa bağımsız amartisörlere sahip ön süspansiyon, radyal monte fren kaliperleri ve yüzer diskler; Honda CB650R’ınız ile performansı yaşarken, yoldaki düzensizliklere karşı konforunuzu yüksek tutmanızı sağlıyor. Honda’nın tarihi ile uyumlu bir özellik olarak, CB650R’de motorun ön kısmı dörtlü egzoz boruları ile çevrelendi. Yeniden tasarlanan susturucu, arka kısımdaki egzoz seslerini doğruca sürücüye yönlendirir. Ortaya çıkan güçlü motor sesleri ile, yalnızca sıralı 4 silindirli motorlar ile yaşayabileceğiniz keyifli bir sürüşü deneyimleyebilirsiniz. CB650R, 6-kollu Y-şeklinde alüminyum jantlarla donatılmıştır. Jantların inovatif tasarımı optimum rijidite sağlarken, minimum ağırlıkla maksimum dayanım sunar.

GÜVEN VEREN GÜÇ
BAYİLER

CB650R’ın tehlikeli anlarda güvenliğinizi sağlamanıza yardımcı olan Acil Durum Fren Sinyalleri sistemi, ani bir frenlemeyi algılar ve otomatik olarak ön ve arka flaşörleri etkinleştirir. Flaşörler yanıp sönerek yakınlardaki araçları uyarır. CB650R’ın sıralı 4 silindirli DOHC 16 supaplı motoru, 70 kW güç ve 64 Nm gibi yüksek bir tork değeri sunuyor. 12.000 dev/dak kırmızı çizgisi ve arka tekerlek çekişini koruyan Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC) sayesinde geniş bir devir bandı boyunca gücün kayıpsız olarak yere aktarılması sağlanıyor. Honda’nın üstün teknolojisinin göstergelerinden biri olan HSTC sistemi; ön ve arka tekerleklerde yer alan sensörler sayesinde tekerler arasında hız farkı olduğunu algılarsa, hassas bir şekilde arka tekerleğin torkunu azaltarak çekişi korur.

ŞEHİR SENİN!
BAYİLER

CB650R’ın aydınlatma sistemi optimum şekilde tasarlandı ve tamamen premium LED ile donatıldı. Keskin hatlı siyah çerçeveli yuvarlak far CB1000R Neo Sports Café’nin eliptik tarzını yansıtıyor, yoğun ve mavi bir ışık demeti yayıyor. Şehir bazen öngörülemez olabilir. İşte bu yüzden, her türlü hava ve yol koşulunda size optimum kontrol imkanı sunacak bir motosiklete ihtiyacınız var. Ön tarafta 310 mm yüzer diskler ve çift radyal monte 4 pistonlu kaliperler, arka tarafta tek pistonlu bir kaliper ve 240 mm disk ile tamamlanıyor. Çift kanallı ABS hem kuru hem de ıslak yol koşullarında sorunsuz şekilde kontrol sağlıyor. Hava ister yağmurlu, ister güneşli olsun güvenli sürüşün tadını çıkarın. Size birinci sınıf bir sürüş deneyimi yaşatacak CB650R’da her şey denge üzerine kurulu. Kavisli alüminyum salıncak, hem dayanıklı hem de şık bir tasarıma sahip. Sırasıyla 120/70-17 ve 180/55-17 ölçülere sahip ön ve arka lastikler üstün yol tutuşu sunuyor.

Yardımcı Kayar Kavrama 6 vitesli şanzımanı yönetir. Vites artırmayı ve azaltmayı kolaylaştırır. Ayrıca hızlı vites azaltmalarda, arka tekerleğin kilitlenmesini önleyerek, virajda sorunsuz kontrol sağlar.