BAYİLER
CB250R PERFORMANS
PERFORMANS
BAYİLER
SOKAKLARDA DİKKAT ÇEKMEYE HAZIR OLUN!
ÜSTÜN PERFORMANS
BAYİLER

Honda'nın 2018 ürün gamına yeni eklenen bu motosiklet iki tekerlekli sürüşün yaşattığı tüm heyecanı şık ve hafif bir formda ortaya koyuyor. Kullanması eğlenceli CB250R, Honda'nın baz modellerinin önünde yeni bir ufuk açıyor ve kendinden daha büyük kapasiteli akrabalarında olan pek çok üstün özelliği kullanıcısına sunuyor. 250 cc'lik sıvı soğutmalı tek silindirli motor, benzersiz, tamamen yeni bir stil ve yapıyla birleştirilince ortaya çıkan CB250R ile sokaklarda dikkat çekmeye hazır olun.

Honda'nın "naked" sınıf ürün gamına yeni, keskin hatlı görünüm kazandıran CB250R, son derece minimal kuyruk tasarımı,hem sürücü hem de arka yolcu için alüminyum olarak tasarlanmış ayaklık konsolları, tamamen LED aydınlatmaları, LCD gösterge paneli, ABS fren sistemi ve PGM-FI ile CB250R'nin genç sürücüleri heyecanlandırıp ilham verme niyetini açıkça ortaya koyuyor.

Yeni CB250R'ın özelliklerinden biri de genç sürücüler için önemli bir faktör olan bakım maliyetlerini azaltmak için motorun aynı zamanda minimum sayıda hareketli parça ile tasarlanmış olması. Düşük sürtünmeli piston segmanları, yüksek yoğunluklu radyatör peteği ve iridyum bujiler gibi detaylar, yakıt verimliliğini artırmaya yardımcı oluyor.