BAYİLER
CRF1000L Africa Twin PERFORMANS
PERFORMANS
BAYİLER
Tatmin Edici Performans!
SİZİ KENDİNE HAYRAN BIRAKACAK
BAYİLER

Ön yükleme ayarı yapılabilen süspansiyonu, çok fonksiyonlu gösterge paneli, Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi ( HSTC) ile donatılan 2018 model Africa Twin sizi kendisine hayran bırakacak.

Tatmin edici ve bağımlılık yapan torku, değiştirilebilir güç modları, Elektronik Kontrollü Gaz Kolu ( TBW), arka tekerlek ABS iptal sivici ile yenilenen Africa Twin ilk fırsatta asfalt yolda özgür kalmanız için sizi baştan çıkarır.

Günlük şehir içi kullanım için de ideal olan bu motosiklet ,870 mm’den 850 mm’ye ayarlanabilen konforlu selesi ve dik sürüş pozisyonu ile yoğun trafikte konforu artırır.

Şüphesiz ki Africa Twin, LED aydınlatmaları olmadan eksik olurdu. Farlar yakıldıkları zaman Dakar’ı kazanan makinelerin hatıralarını canlandırır. Arka çamurluk ve lamba ise motosikletin arazideki yüksek performans hedefini vurgulayacak şekilde keskindir.

Yenilenen susturucusu, daha geniş basamak tasarımı, ayarlanabilir selesi, DCT versiyona özel G sivici, otomatik sinyal iptali seçeneği ile model Africa Twin ile sizi durduracak hiçbir şey yok.