BAYİLER

Honda Fan Club'a hoşgeldin!

Honda Fan Club, yani HFC, tüm motosiklet severleri bir araya getirmek için kurulmuş bir kulüptür.

Amacımız motosikleti hayatında önemli bir yere konumlandıran tüm dostlarımızın motosiklet ile geçirdikleri zamanı daha keyifli bir hale getirmek, güvenli sürüş bilincini artırmak ve sunulan çeşitli fırsatlarla HFC deneyimini ve ayrıcalığını yaşamanızı sağlamaktır. 

HFC ile motosikletiniz ile çıkacağınız seyahatlerinizde rotanızı belirleyebilir ve o rota üzerinde HFC’nin sizin için hazırladığı ayrıcalıklara ulaşabilir, avantajlı fiyatlarla ister güvenli sürüşünüz için isterse hobileriniz için alışveriş yapabilir, düzenlediğimiz turlara katılabilir ve Honda modelleri hakkında herkesten önce bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Honda Türkiye’nin tüm motosiklet severleri düşünerek tasarladığı HFC’de özellikle Honda kullanıcılarını çok özel sürprizler bekliyor. Hayatınıza keyif katmak için hazırladığımız HFC ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmeyi, taleplerinizi daha iyi anlayabilmeyi ve sunulan çeşitli fırsatlarla HFC deneyimini ve ayrıcalığını yaşamanızı hedefliyoruz. Siz de, motosikletiniz olsun ya da olmasın, başvuru formunu doldurarak ücretsiz üye olabilir ve HFC’nin eğlenceli ve ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılabilirsiniz.

HONDA FAN CLUB'A ÜYE OLUN